Zgwałcony

Autor: Raymond M. Douglas

Autor tej książki. ceniony historyk na amerykańskim uniwersytecie. jako osiemnastolatek został brutalnie zgwałcony przez katolickiego księdza. Długo borykał się z tym samotnie. podobne przypadki okrywała przez lata zmowa milczenia. W końcu zdecydował się opowiedzieć swoją historię. także dlatego. żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o traumie. która bywa też udziałem mężczyzn. a którą to traumę społeczeństwo wydaje się ignorować. Mimo drastycznego tematu jest to książka wyważona. napisana z wielką odwagą i uczciwością.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 21


ISBN

978-83-948331-8-3: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/pobudka-kosciele-jaroslaw-makowski-tomasz-mincer-134449u

Cena:


Angielski – 10 ebooków ‚Intensive English Course’

Autor: Katarzyna Frątczak

Kurs Intensive English Course to obszerny kurs języka angielskiego. który znacznie poszerzy Twoją wiedzę i praktyczne umiejętności władania językiem obcym na poziomie średniozaawansowanym. Obmyślana ze szczególną uwagą formuła kursu pozwala na dostęp do niego na wszystkich urządzeniach (telefon. tablet. laptop. czytnik ebooków). jak również pobranie go na swój komputer i wydrukowanie (plik pdf).

Kurs możesz kupić jeszcze taniej bezpośrednio na stronie wydawnictwa: kursyonline.wymownia(pl)

JAKIE TEMATY OBEJMUJE INTENSIVE ENGLISH COURSE?

Intensive English Course porusza przede wszystkim zagadnienia związane z życiem codziennym podczas pobytu za granicą. Jako kursant zostaniesz gruntownie przygotowany do wyjazdu

32.9: https://woblink.com/ebook/silver-stag-rosner-a-m–133923u

Cena:antyrak książka, depresja poporodowa pdf, płytkie groby na syberii, socjologia kultury, king to pdf, sonia raduńska, badanie przedmiotowe i podmiotowe, abc metodyki nauczania języka polskiego jako obcego pdf, solidarność bierna, bezwstydny klient, edward stachura ciekawostki, piramidy dwójkowe, la casey damien pdf pl, domowe psy, wiedźmin 2 zdolności, grzegorz kula, inteligentny inwestor. najlepsza książka o inwestowaniu wartościowym…