Edukacja i zdrowie w dobie globalizacji

Autor: Katarzyna Wójcik

Skutki globalizacji noszą znamiona przełomu cywilizacyjnego. przenikając do wszystkich sfer aktywności współczesnego człowieka. Uwzględnianie kontekstu tego faktu w analizach procesów edukacji stało się więc nie tylko potrzebne. ale jest wręcz

konieczne. Podjęty zamiar wydawniczy. ze względu na jego rozległość. sprawia. iż poszczególne tomy dotyczą związków edukacji z wybranymi szczególnie ważnymi dziedzinami życia społecznego – gospodarką. zdrowiem czy bezpieczeństwem. Oczekuje się przy tym. iż prowadzony w taki sposób dyskurs wskaże na problemy nowe. znaczące dla edukacji i nauk pedagogicznych. a także na ofertę tych nauk. dotyczącą wspólnego rozwiązywania wyłaniających się w tych dziedzinach nowych problemów edukacyjnych.<

79: https://woblink.com/ebook/amunicja-i-jej-elaboracja-praktyczny-poradnik-jerzy-a-ejsmont-128155u

Cena:


ISBN

9788381193368: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/szkarlatna-roza-raju-boskiego-jerzy-bandrowski-128579u

Cena:


ISBN

978-83-01-20020-6: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/amunicja-i-jej-elaboracja-praktyczny-poradnik-jerzy-a-ejsmont-128155u

Cena:małgorzata maj, pobratymiec krzyżówka, awesta pdf, onkologia kordek pdf, czytać po rosyjsku, grzegorz domaradzki, allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie pdf za darmo, platon prawa pdf, adam bartosiewicz, magdalena trubowicz, matthew walker dlaczego śpimy, wiktoria znaczy zwyciestwo, kobiety 44, syjoniści do syjonu…