Tajemnice Maryi

Autor: Saverio Gaeta

Najnowszy bestseller Saverio Gaety. jednego z największych ekspertów i badaczy tematu objawień maryjnych.

Objawienia Maryi są powracającym zjawiskiem w historii Kościoła. Przesłania. z którymi przychodzi. najczęściej mają charakter proroctw. ostrzeżeń i wskazań. Nie zawsze są one łatwe do odczytania i zrozumienia. dlatego też każdemu z osobna poświęcono już dziesiątki tomów. Saverio Gaeta. jeden z największych ekspertów i badaczy tego tematu. zbiera je. ułatwiając tym samym uchwycenie owej „błękitnej nici”. wyraźnie i trwale łączącej wszystkie objawienia maryjne.

Od rue du Bac po Medjugorje prowadzi fascynująca droga pomiędzy „tajemnicami Maryi”. Jej przesłaniami i proroctwami. z których wyłania się jakoby jedyne pragnienie Matki Boga i naszej – uratować wiele dusz. doprowadzić je do Jezu

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Pracownicze plany kapitałowe.

Autor: dr Aneta Olędzka

Publikacja przedstawia rewolucyjne zmiany. jakie wprowadza od 1 stycznia 2019 r. ustawa o pracowniczych planach kapitałowych. Ustawa o PPK nakłada na pracodawców liczne obowiązki. z których podstawowym będzie obowiązek zawarcia umowy o zarządzanie PPK. zgodnie z określoną w ustawie procedurą.

Pracodawcy muszą poznać całkowicie nowe zagadnienia objęte nowymi przepisami:

• zawieranie umowy o zarządzanie PPK pomiędzy pracodawcą a uprawnioną instytucją finansową.

• procedury przystępowania do programu przez osoby zatrudnione.

• zasady rezygnacji z uczestnictwa w PPK.

• rozliczanie i opłacanie składek z tego tytułu.

Opracowanie w przystępny. praktyczny sposób wyjaśnia wszystkie najważniejsze zagadnienia

31.2: https://woblink.com/ebook/podroze-sluzbowe–141166u

Cena:


Tyson. Żelazna ambicja

Autor: Mike Tyson

Nowe oblicze Bestii! Mike Tyson powraca z nową książką!

Duet Mike Tyson i Larry Sloman powraca!

„Właśnie patrzymy na przyszłego mistrza świata w wadze ciężkiej” – powiedział. kiedy po raz pierwszy ujrzał go na ringu. Mike Tyson miał zaledwie 13 lat. za sobą rozboje. włamania i kradzieże. Gdyby nie on. podzieliłby los kolegów z Brooklynu. którzy ginęli w młodym wieku lub na długie lata trafiali za kraty.

Cus D’Amato odmienił życie Mike’a. Zakradał się w nocy do jego pokoju i szeptał. że zostanie mistrzem. Stosował hipnozę. przekonywał. że nie ma lepszego od Tysona. a przed walką mówił: „Chciałbym. żebyś połamał mu żebra”. Wszystko po to. by zaszczepić w Mike’u gen czempiona. I stworzyć Bestię. która będzie siała postrach wśród rywali. jeszcze

30: https://woblink.com/ebook/ziemia-jalowa-magdalena-okraska-138568u

Cena:davidem icke, murray n. rothbard – „ekonomia wolnego rynku”, odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, dżok legenda o psiej wierności pdf, dlaczego bałtyk jest słony, opowiadaniaerotyczne, prawo podatkowe książka, rzeka kłamstw online, beauty therapist, odyseja homer, gęśl, python książka pdf, siła bez siłki pdf, wspomnienia prostytutek, medal of honor: allied assault – spearhead…