ISBN

9788365595980: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/zaklinacz-deszczu-dorota-dobrew-jiri-hajicek-139966u

Cena:


Neurogeneza – regeneracja mózgu

Autor: Cortright Brandt

Neurogeneza w każdym wieku

 

Najnowsze odkrycia naukowe potwierdzają. że mózg przez całe życie wytwarza nowe komórki. Tempo tego procesu zwanego neurogenezą zależy jednak od każdego z nas. Dzięki tej książce poznasz program. który poprawi pracę Twojego mózgu. Odpowiednia dieta i styl życia przyspieszą neurogenezę od trzech do pięciu razy.

 

Ten potwierdzony naukowo 4-stopniowy program diety i stylu życia:

 

• poprawi pamięć i moc mózgu.

• zaszczepi przed stresem i depresją.

• zapobiegnie lub opóźni wystąpienie upośledzenia funkcji poznawczych. otępienia i choroby Alzheimera.

• wzbogaci relacje i życie seksualne.

 

Zdrowy mózg. zdrowe życie!

Wydawnictwo: Studio Astropsychol

Cena:władysław reymont chłopi, refleksje nad filozofią niemiecką, jurgen roth, vice city mapa, rycerz siedmiu królestw audiobook, film idź i patrz, adam cymer, waldemar michorowski, słowacki hymn, r. mróz, specnaz uzbrojenie, logistyka międzynarodowa, wielki renesans. chińska transformacja i jej konsekwencje, nadzór bankowy pdf, genetyka krótkie wykłady, stephen hawking krótkie odpowiedzi na wielkie pytania, nasz dom, literatura kobieca polskie autorki, dialog motywujący książka, ela selena, ułaskawienie online, libertyński…