ISBN

9788328705531: Wydawnictwo

Format

23.9: https://woblink.com/ebook/magia-olewania-sarah-knight-magdalena-macinska-28388u

Cena:


Fighterzy

Autor: Marcin Szymaniak

To nie jest książka o filmowych herosach. To opowieść o prawdziwych polskich wojownikach. Żołnierzach z krwi i kości. Stanęli do walki z przeciwnikami równymi sobie. I okazali się lepsi. 

Pierwszy polski komandos. zdobywca Smoleńska.

Ciężarna kosynierka gromiąca Kozaków.

Polski as pancerny w tankietce. 

Człowiek-ryba. najlepszy dywersant II wojny światowej. 

Komandos znad Wisły versus Armia Mahdiego.

… i wielu innych fighterów.

Marcin Szymaniak. publicysta „Focusa Historia”. odtwarza kluczowe momenty w życiu biało-czerwonych wojowników. Poczujesz zapach prochu i smród palonych ciał. Usłyszysz wybuchy pocisków i świst szabel. Zobaczysz strach w oczach wrogów. Staniesz ramię w ramię z najlepszymi polskimi fighterami i dowiesz s

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.8cykl metona, miś paddington, jo nesbo pdf, święta księga chrześcijan, amerykańscy bogowie mobi, złączeni obowiązkiem pdf, opowieść wigilijna tekst pdf, dynastia wazów w polsce, andrzej łuczeńczyk, metodologia badań społecznych nowak pdf, marcin łochowski, virion adept chomikuj, medaliony streszczenie, mohacz 1526, jak zrozumiec faceta…