https://woblink.com/product-publication/download/138018/epub

1: Autor

:

Cena:


ISBN

9788328710719: Wydawnictwo

Format

43.9: https://woblink.com/ebook/kreatorki-kobiety-ktore-zmienily-polski-styl-zycia-lidia-pankow-julia-pankow-139200u

Cena: Julia Pańków


Pochyłe niebo. Ćma cz.1

Autor: Ewa Cielesz

Konsekwencje… Gdyby całkowicie przesądzały o tym. jakie decyzje podejmujemy. ludzki świat prawdopodobnie nigdy nie byłby uporządkowany…Ta myśl determinuje pierwszy tom nowej trzytomowej serii powieściowej autorki bestsellerowej „Córki Cieni”. Osadzona w latach 70. ciemnego PRLu historia opowiada losy dziewczyny. która traci szansę na zaplanowane i ustabilizowane życie. wraz z dokonaniem pierwszego dorosłego wyboru. Odtąd jej los chwieje się i ociera o krawędzie cudzych małych światków. wyborów i okoliczności. Bohaterka gubi się w uczuciach i ocenach. potyka o własne bardziej. lub mniej przemyślane koncepcje. Niepewność i lęk przed jutrem potęguje przytłaczająca atmosfera gierkowskiej Polski.

Wydawnictwo: Axis Mundi

Cena: 29.9


Czy słonie dają klapsy?

Autor: Marta Alicja Trzeciak

Lekarz weterynarii i popularyzatorka wiedzy przyrodniczej Marta Alicja Trzeciak z pasją odsłania kulisy niezwykłego świata zwierząt. przy okazji rozprawiając się z mitami na temat rodzicielstwa. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym:  czy zwierzęta karzą swoje dzieci.  czy matka jest z natury lepszym rodzicem niż ojciec.  czy płacz to próba zmanipulowania rodzica.  czy powinno się unikać noszenia dziecka na rękach. bo się „przyzwyczai”. nie wahaj się ani chwili i sięgnij po Czy słonie dają klapsy. Mogłoby się wydawać. że bycie rodzicem przypomina składanie mebli z Ikei: nic prostszego. o ile postępujesz zgodnie z instrukcją. A co. jeśli instrukcja się zgubiła. jest napisana w obcym języku albo ma wyłącznie stronę tytułową? W tej sytuacji większość rodziców – zarówno ludzkich. jak i zwierzęcych – musi zdać się na własne pomysły oraz intuicję. Obserwowanie sposobów wychowania stosowanych przez zwierzęta nie tylko dostarcza rozmaitych informacji na temat poszczególnych gatunków. lecz także potrafi nam wiele powiedzieć o nas samych. Oto skrząca się od ciekawostek książka o zwierzętach i ludziach. przy której nie raz się uśmiechniesz. a być może także zweryfikujesz pewne poglądy… Marta Alicja Trzeciak – dziennikarka naukowa i publicystka. z wykształcenia lekarz weterynarii. Fascynatka fizjologii środowiskowej oraz etologii. Prywatnie mama. zapalona rowerzystka i mól książkowy.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9mali bogowie 2 pdf, jerzy menkes, płeć kulturowa, joanna różycka, mapa anny, zmysłowy anioł stróż pdf, begin again pdf, zona prezydenta, castorp, liczydło soroban, michał strzelecki, sen srebrny salomei pdf, lekturą karolcia pdf, perska kobiecość, spustoszona winnica, motywacja bez granic pdf…