Dzieciństwo – Młodość

Autor: Stanisław Kuczkowski

Jeżeli ktoś lubi polskie seriale obyczajowe i swojskie klimaty. w książce Stanisława Kuczkowskiego znajdzie dla siebie wiele ciekawych historii. Mocno połączonych więzami rodzinnymi. koleżeńskimi oraz przyjacielskimi – wzruszających. czasem dramatycznych. ale zawsze prawdziwych. Dowie się m.in.. jak powstawały audycje radiowe i czym były „gwarki”. Jak w cieniu legendy słynnych kabaretów STS i Bim-Bom radził sobie studencki zespół Min Niet!

Książka jest podzielona na dwie części – „Dzieciństwo” oraz „Młodość” – i gromadzi wspomnienia wydobyte z pamięci. czasami wyblakłe. czasami niewyraźne. oprawione w ramki listów i notatek.

Początek wspomnień sięga czasów przed II wojną światową. Następnie obejm

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Słodka kusicielka

Autor: Sarah MacLean

Trzej bracia związani sekretem. od którego nie mogą uciec. Trzej królowie londyńskiego podziemia. których nie pokona nic… poza miłością.
Kiedy tajemniczy nieznajomy zjawia się w sypialni lady Felicity Faircloth i składa jej niebywałą propozycję. Felicity zgadza się – pod jednym wszakże warunkiem.
„Diabeł”. nieślubny syn księcia i król mrocznych zaułków Londynu. od lat czekał na okazję do zemsty. Teraz wreszcie może jej dokonać – z pomocą cichej i nieśmiałej Felicity. By zastawić pułapkę na wroga. musi tylko zmienić szarą myszkę w nieodpartą kusicielkę. Lecz Felicity nie jest tak cicha i nieśmiała. jak się wydaje. I może zniszczyć starannie obmyślony plan „Diabła”. A on sam będzie musiał wybierać pomiędzy wszystkim. o czym zawsze marzył. a jedyną rzeczą

39.99: https://woblink.com/ebook/skiba-ciagle-na-wolnosci-jakub-jablonka-pawel-leczuk-krzysztof-skiba-139847u

Cena: Paweł Łęczuk


Wydawnictwo

PWE: Format

140319

https://woblink.com/product-publication/download/140319/pdf: 1

Cena: Łukasz Węsierskitomasz orłowski protokół dyplomatyczny, piotr nowak szczytno, miłka raulin pochodzenie, jerzy sikorski, syberia 2 gra, nie odrzucaj mnie, taniec młynarza, orgazm mp3, wydawnictwo sensus, w jego oczach alicja sinicka pdf, termodynamika techniczna pdf, koniec drogi, the night of the rabbit solucja…