Poradnik frezera

Autor: Eugeniusz Górski

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

W poradniku podano podstawy frezerstwa z uwzględnieniem tolerancji. pasowań. struktury geometrycznej powierzchni. terminologii i oznaczeń w obróbce skrawaniem oraz charakterystyki procesu frezowania. Opisano rodzaje frezów oraz różne odmiany frezarek. Poza tym przedstawiono wiadomości o wyposażeniu frezarek. a więc o uchwytach obróbkowych. frezarskich przyrządach obrabiarkowych. uchwytach do umocowania frezów. głowicach przystawnych i skrzynkach mechanicznego posuwu głowicy wrzecionowej. Omówiono też prace na frezarkach ogólnego przeznaczenia i frezarko-kopiarkach (m. in. frezowanie obwodowe i czołowe płaszczyzn. frezowanie czopów. łbów śrub. rowków. krzywek. powierzchni kształtowych. kół zęba

:

Cena:


HR Business Partner Praktyczne rozwiązania budowania wysokoefektywnych organizacji

Autor: Praca Zbiorowa

Pozycja rekomendowana przez : Krajową Izbę Gospodarczą. Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner oraz Polish Society for Training & Development.

Książka HR Business Partner. Praktyczne rozwiązania budowania wysokoefektywnych organizacji pod redakcją Grzegorza Filipowicza zawiera 12 artykułów napisanych przez 11 autorów. których wspólną cechą jest posiadanie zarówno dobrego przygotowania teoretycznego. jak i głębokiego doświadczenia praktycznego.

Misją tej książki jest podzielenie się z Czytelnikami doświadczeniem i zainspirowanymi nim przemyśleniami. często wykraczającymi poza sztywne ramy najbardziej bezpośrednich skojarzeń z rolą i funkcją HRBP. jak np. problematyka szczęścia w pracy czy roli uważności w r

:

Cena:


Strażniczka kłamstwa

Autor: T.A. Cotterell

Alice ma doskonałe życie: ukochaną pracę. udane dzieci. wspaniałego męża. Utalentowana malarka ma obsesję na punkcie prawdy i niezwykły dar uchwycenia jej na portretach. I zawsze wierzy swojemu instynktowi. I wie. że poślubiła dobrego człowieka.
Aż pewnej nocy mąż nie wraca do domu…
Był na przyjęciu. za dużo wypił. nic nie pamięta.
A kilka dni później gazety podają informację o śmierci młodej kobiety. Ona była na tej samej imprezie…
Alice przyrzeka sobie. że będzie wspierała męża. aby odsunąć od niego wszelkie podejrzenia. Ale czy zdoła mu wierzyć i z tym żyć?
Szaleństwo wątpliwości i niemożliwych wyborów w imię miłości. rodziny. przyszłości. zawiedzie Alice do zupełnie nieoczekiwanego obłędnego końca. Każdy wybór jest zły. I każdy

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Anty-Edyp

Autor: Gilles Deleuze

Anty-Edyp stał się pewnym stylem życia. sposobem bycia i myślenia. Jak nie stać się faszystą. nawet (czy wręcz szczególnie) wtedy. gdy ktoś uważa się za rewolucjonistę? Jak pozbyć się faszyzmu z naszej mowy i naszych czynów. z naszych serc i naszych przyjemności? Jak wytropić faszyzm. którym przesiąkło nasze zachowanie? Anty-Edyp jest Wstępem do Niefaszystowskiego Życia.

Michel Foucault

Gdy Anty-Edyp po raz pierwszy ukazał się we Francji. przez jednych został okrzyknięty arcydziełem. a przez innych heretyckim szaleństwem. W swojej najważniejszej książce Gilles Deleuze i Félix Guattari przeprowadzają błyskotliwą krytykę mieszczańskiego użytku z psychoanalizy i zarysowują projekt materialistycznej psychiatrii. dostarczając narzędzi pozwalających zrozumieć powiązanie chorób psychicznych i formacji

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 319.2


Nieświadome wybory

Autor: Jonah Berger

Większości ludzi się wydaje. że ich wybory i zachowania stanowią odzwierciedlenie ich indywidualnych. osobistych gustów i opinii. Masz dzisiaj na sobie tę. a nie inną kurtkę. ponieważ akurat ta ci się podobała. Wybrałeś taki. a nie inny zawód. ponieważ akurat ta praca wydawała ci się interesująca. Wydaje nam się dość oczywiste. że różne życiowe decyzje podejmujemy na podstawie własnych przemyśleń oraz opinii. Jak się jednak okazuje. to wcale nie jest prawda.

Nawet nie zdajemy sobie sprawy. jak wielki wpływ inni ludzie mają na to. co się dzieje w każdej chwili naszego życia – i na nasze różne decyzje. od tych zupełnie błahych po te najbardziej doniosłe. Nawet zupełnie obcy ludzie mogą w zaskakująco dużym stopniu oddziaływać na nasze opinie i wybory. Okazuje się. że nasz s

44.9: https://woblink.com/ebook/sila-charakteru-james-hillman-30726u

Cena:


Zaraza

Autor: Jerzy Ambroziewicz

Pierwsze ofiary. nowe ogniska choroby. wybuch epidemii… Lęk. izolacja i komunistyczna propaganda… Reporterska wersja „Dżumy” rozgrywająca się we Wrocławiu w 1963 roku.

Zamknięte miasto. Kursujące nocami karetki. Mieszkańcy porywani przez ludzi w ciężkich gumowych kombinezonach z maskami na twarzach. To nie scenariusz filmu science fiction. ale fabuła „Zarazy” – reporterskiej opowieści o epidemii ospy. która wybuchła we Wrocławiu w czasach. gdy większość lekarzy nie pamiętała już nawet. jak wyglądają objawy tej choroby. Przez dwa miesiące 1963 roku nikt nie mógł wjechać do miasta ani go opuścić. ogromna część mieszkańców leżała w tworzonych naprędce izolatoriach. Dzięki skuteczności ówczesnej propagandy i cenzury do dzisiaj mało znamy ten epizod naszej współczesnej historii. Jerzy Ambroziewi

25.9: https://woblink.com/ebook/dziura-stanislaw-kuczkowski-30841u

Cena:paszyńska, harry potter zakon feniksa pdf, wietnam komunizm, 2 wojna światowa książki, niemiecki dla opiekunek pdf, 4 godzinny mistrz kuchni, igła follett, książki magazyn do czytania prenumerata, nie obecnosci, phrasal verbs matura rozszerzona pdf, tak 50 sekretów nauki perswazji, kancelaria grisham, mali bogowie 2 jak umierają polacy pdf, księgarnia piła, psychopatologia życia codziennego pdf, znaki 2 online, chyłka powtórka, wspomnienia z domu umarłych pdf, giaur pdf, severski christine, księżniczka elena, po pierwsze dla pieniędzy, save you…