ISBN

9788380755666: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/zlodziejka-dusz-renata-kosin-133596u

Cena:


ISBN

9788320056228: Wydawnictwo

Format

159: https://woblink.com/ebook/medycyna-stylu-zycia-artur-mamcarz-daniel-sliz-135269u

Cena:


Księga dzieci

Autor: OSHO

Dzieci są spontaniczne. zachowują się swobodnie. Są radosne i gotowe do zabawy. twórcze. Nasza kultura przejawia skłonność do patrzenia na dzieciństwo przez różowe okulary i nostalgiczne wspomnienia. Prawda wygląda jednak tak. że wychowanie w rodzinie i szkolna edukacja często pozbawiają dzieci tych naturalnych darów. Są one składane na ołtarzu ‚szybkich postępów’ i dobrego zachowania. Choć wielu z nas wspomina z czułością swoje dzieciństwo. to tylko dla nielicznych dzieci jest to rzeczywiście radosny okres życia. Osho stwierdza: ‚Każde dziecko pragnie dorosnąć tak szybko. jak to tylko możliwe. Wydaje się mu bowiem. że dorośli są silni. że mogą robić to. co chcą. i że mają dużo pieniędzy. Naturalnie każde dziecko chce szybko urosnąć’.

Ta książka nawołuje do stworzenia ‚Ruchu Wyzwolenia Dzieci’. Jest przewodnikiem dla każdej osoby dorosłej. która chce ‚zejść dziecku z drogi’. by mogło rozkwitać. realizować najgłębszy potencjał i osiągać trwałą radość.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 24.99


Jakie obowiązki podatkowe są związane z handlem kryptowalutami

Autor: Dominika Gałka

Coraz więcej podatników PIT prowadzących działalność gospodarczą decyduje się na wydobywanie lub ma zamiar rozpocząć pozyskiwanie (potocznie zwane wydobywaniem) kryptowalut. takich jak bitcoin. litecoin czy ether. W tym celu nabywają profesjonalne komputery wraz ze stosownym oprogramowaniem. W opracowaniu przedstawiamy. z jakimi obowiązkami podatkowymi będzie wiązało się wydobywanie i sprzedaż kryptowalut.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Zdrowe odkwaszanie

Autor: Hermann Straubinger

Jak pozbyć się przykrych skutków niedoborów snu. niezdrowej diety i życia w stresie?

Stres. niedosypianie i jedzenie wysokoprzetworzonej żywności powodują zakwaszenie organizmu. które z kolei może prowadzić do alergii. problemów skórnych i poważniejszych dolegliwości zdrowotnych. Wystarczy jednak wprowadzić kilka zmian. by przywrócić równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. odzyskać zdrowie i odporność.

Dzięki książce:

– dowiesz się. jakich produktów unikać w swojej diecie. by zapobiegać zakwaszeniu organizmu;

– poznasz aktywności ruchowe. które pomagają usuwać nadmiar kwasów;

– odkryjesz prostą dietę ziemniaczaną. która pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej.

Wypróbuj proste triki i nawyki zasadowego stylu życia. które pomagają oczyszczać o

14.9: https://woblink.com/ebook/inny-aleksandra-j-starostecka-135146u

Cena:


Kultura języka polskiego

Autor: Andrzej Markowski

Nowe. zaktualizowane i uzupełnione wydanie cenionego i nowoczesnego podręcznika akademickiego z dziedziny kultury języka. Profesor Andrzej Markowski omawia najważniejsze tendencje współczesnej polszczyzny. pokazuje żywe związki zachodzące pomiędzy językiem a kulturą. zapoznaje studentów z podstawami teoretycznymi językoznawstwa normatywnego. Objaśnia. jak zmieniły się warunki socjolingwistyczne i pragmalingwistyczne komunikacji językowej Polaków w ostatnich latach. analizuje aktualne tendencje leksykalne. zwraca uwagę na nowe wyrazy i związki wyrazowe.

Przedmiot Kultura języka polskiego służy zapoznaniu studentów z podstawami teoretycznymi językoznawstwa normatywnego oraz kształtowaniu umiejętności właściwego (tj. poprawnego oraz zgodnego z zasadami et

:

Cena:


ISBN

9788381470285: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/julka-m-sinners-133765u

Cena:remigiusz mroz wiki, traczyk fizjologia człowieka w zarysie pdf, piotr nita, simon oraz inni pdf, odkrycie grobowca tutanchamona, remigiusz mróz hashtag pdf, opowiesci o duchach, samouczek hiszpańskiego, łódź charona, synestezja w literaturze, transdukcja psychologia, poeklo kobiet, risen kryształowe dyski, zbieg okolicznosci, cesarzowa achaja, medyceusze online, figury na płaszczyźnie sprawdzian klasa 5 matematyka z plusem…