Słodkich snów

Autor: Charlaine Harris

Autorka zajmująca pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”. Charlaine Harris. powraca z najnowszą powieścią kryminalną z serii o Aurorze Teagarden. bibliotekarce z małego miasteczka.

Robin i Aurora rozpoczynają swoją przygodę z rodzicielstwem. Nowo narodzona Sophie to niesforne dziecko i matka Roe zatrudnia wykwalifikowaną opiekunkę. Virginię Mitchell. by przez kilka tygodni pomagała świeżo upieczonym rodzicom. Virginia okazuje się być szczególnie pomocna. gdy Robin w związku z pracą musi wyjechać z miasta. a Roe dopada wyjątkowo ciężka grypa. Pewnej burzliwej nocy Aurora budzi się. słysząc płacz swojej córki. Okazuje się. że Virginia zniknęła.

Niedługo potem Roe wraz ze swoim bratem Phillipem znajdują w ogrodzie zwłoki… Aurora Teagarden staje w obliczu kolejnej zagadki kryminalnej. Musi odpowiedzieć sobie na pytania – kim jest tajemnicza kobieta. która zginęła w ich ogrodzie. i co się stało z Virginią?

Ta poruszająca i ekscytująca nowa część serii o przygodach Roe z pewnością uszczęśliwi fanów. a także rozbudzi ich apetyt na więcej.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 30.9


Rosyjska medycyna ludowa do A do Z. Bezpieczne i skuteczne metody uzdrawiania codziennych dolegliwości

Autor: Natalja Aleksandrowna Nowikowa

Jedna książka na wiele dolegliwości

 

Znajdziesz w niej zbiór najskuteczniejszych przepisów odnoszących się do ponad siedemdziesięciu powszechnie występujących dolegliwości codziennych. Zostały one pogrupowane według obszarów ciała. narządów oraz zespołów chorób. Tego rodzaju podział służy zwiększeniu przejrzystości tej książki.

 

Sekrety szeptuch ujawnione!

 

Poza tradycyjnymi sposobami uzdrawiania różnych dolegliwości Autorka prezentuje również techniki eliminowania schorzeń z sukcesami wykorzystywane przez szeptuchy. Teraz Ty również dowiesz się. czym jest zamawianie bólu nóg. nauczysz się eliminować kurzajki za pomocą zwyczajnego ziemniaka

27.2: https://woblink.com/ebook/mesko-zenska-harmonia-energetyczna-onifade-hanna-139898u

Cena:


ISBN

9788380535091: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/twoje-zycie-w-moich-rekach-skrzydlowska-kalukin-katarzyna-139822u

Cena:


Seks pod gwiazdami

Autor: Elizabeth Bevarly

Zwykłe życie Hanny zmienia wiadomość. że ekscentryczny dziadek miliarder. którego nigdy nie poznała. zapisał jej majątek. Pod warunkiem. że podtrzyma ciągłość rodu. Hanna. która jest samotna. wypija drinka i proponuje układ Yeagerowi. facetowi uzależnionemu od adrenaliny. Yeager przystaje na jej propozycję. ale pod warunkiem. że dziecko zostanie poczęte podczas ekstremalnej przygody…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99adam czuszel, współczuje, marzena nykiel mąż, słownik stereotypów i symboli ludowych, tatuażysta z auschwitz chomikuj mobi, mój obrońca pdf, the kissing booth pdf, domański henryk, ortografia pdf, język malgaski, rainbow six siege poradnik, samotny mężczyzna książka, genetyka behawioralna, atlas grzybów pdf, twierdza z powieści ogniem i mieczem…