ISBN

9788377737842: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/kuchnia-domowa-dieta-bezmleczna-agata-chmielewska-miller-rogers-emily-white-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-katarzyna-skawran-beata-bakon-simon-smith-michelle-garrett-grazyna-wasilewska-30561u

Cena: Emily White


Rzut oka na dzieje orfiki w starożytności i w nowszych czasach

Autor: Stanisław Schneider

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Z wprowadzenia: „Był czas. niepowrotnie miniony. kiedy to greckość starano się estetycznie pojmować i dopatrywać się w kulturze helleńskiej. zwłaszcza w sztuce. harmonii życia i piękna. która zapewne była udziałem nielicznych poszczególnych jednostek i gościła na szczytach społeczeństwa. nie potrafiła jednak przeniknąć do dolin. by uszczęśliwić powszechność. Taki to świat pogodny i jasny. ale sztucznie wzniesiony ponad warstwę ludową. stworzyli homerowi poeci. nadworni piewcy wielmożów. W porównaniu z poprzednią tak nazwaną mykeńską epoką. pieśni Homera stanowią postęp

:

Cena:


Bad Mommy. Zła Mama

Autor: Tarryn Fisher

Wciągający. pełen intryg i obsesyjnej miłości thriller psychologiczny.

Jolene i Darius Avery są szczęśliwą parą i rodzicami kilkuletniej Mercy. Pewnego dnia do sąsiedniego domu wprowadza się tajemnicza Fig. Szybko zaskarbia sobie sympatię młodego małżeństwa i staje się najbliższą przyjaciółką Jolene.

Z czasem zachowanie Fig staje się coraz bardziej niepokojące – kobieta gromadzi w domu rzeczy identyczne jak u przyjaciółki. kupuje takie same ubrania. a na Instagramie publikuje zdjęcia Dariusa. Czy prawdziwym obiektem jej zainteresowania jest Jolene. jej przystojny mąż. czy mała Mercy? A może chciałaby mieć ich wszystkich?

Tarryn Fisher nakreśliła niezwykle intrygujące portrety psychologiczne bohaterów. W jakim stopniu ich motywacje są szczere? A może wszystko. co pokazują otocze

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


ISBN

9788328706644: Wydawnictwo

Format

29.6: https://woblink.com/ebook/tam-gdzie-konczy-sie-swiat-pawel-zgrzebnicki-30450u

Cena:


Psi dar

Autor: Claire Guest

Claire pamięta tamten dzień doskonale – pojechała z psami za miasto. żeby pospacerować. Ale Daisy nie chciała wysiąść z auta. Labradorka. zazwyczaj spokojna i trzymająca dystans. kilka razy szturchnęła Claire nosem w pierś. Podczas spaceru Claire nie mogła przestać o tym myśleć. Na wszelki wypadek poszła jednak do lekarza: kolejne badania wykazały. że miała głębokiego. trudnego do zdiagnozowania raka piersi.

Dobrze wiedziała. że zanim zauważyłaby na tyle niepokojące objawy. żeby wybrać się do lekarza. byłoby za późno. Claire postanowiła wykorzystać zdolności swojej labradorki.

Dzięki swojemu wykształceniu (studiowała biologię i psychologię) i ogromnej miłości do psów. Claire zrozumiała. że psy takie jak Daisy mogą uratować o wiele więcej istnień ludzkich. Założyła więc fundację Med

29.9: https://woblink.com/ebook/kuchnia-swiata-dla-diabetykow-dorota-drozd-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-anna-jedrzejec-30585u

Cena:


1

:

:

Cena:


Wybieram Rzym

Autor: Caitlin Crews

Po śmierci Gianniego Castellego firmę przejmują jego synowie. Rafael i Luka. jednak zgodnie z wolą zmarłego wpływ na rodzinny biznes ma mieć również jego żona – Kathryn. Luka nienawidzi jej od dnia. w którym dwa lata temu po raz pierwszy ją zobaczył. Chciałby się jej jak najszybciej pozbyć. lecz Kathryn nie zamierza pozwolić się odsunąć. Na nieszczęście dla Luki na swoje miejsce pracy w rodzinnej firmie wybiera oddział w Rzymie. którym właśnie on zarządza…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/30538/epub

1:

:

Cena:hanna dikta, w drodze z maryją pdf, alina skibińska, gramatyka angielski pdf, małe eksperymenty ze szczęściem, literatura kobieca, lisicki epoka antychrysta, chronodieta, kłamstwo w małżeństwie, pochp pdf, ania z zielonego wzgórza mobi, kto zabrał mój ser pdf, lissauer pediatria 2019, rola państwa w gospodarce pdf, my ibuk libra, ginekologia dziecięca, zdrowie emocjonalne, angielski słówka mp3, barbara krauz mozer, ukryta siec…