Po rozwodzie. Droga wierności i przebaczenia

Autor: Thierry Maucour

Thierry Maucour. który doświadczył separacji i cywilnego rozwodu. zaprasza czytelnika poddanego tej samej próbie. by nie zamykał się w sobie i wyruszył w drogę. Towarzyszami jego podróży na kolejnych etapach wędrówki będą: Józef. Maryja i Jezus. Święta Rodzina odkryje przed nim swoje najgłębsze tajemnice. To dzięki Jej wsparciu zrozumie głęboki sens postawy wierności i przebaczenia dla swojego dalszego życia. Rozważania Maucoura owocują nadzieją na życie w pełni. pomimo osobistych rozczarowań.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 23.99


1

:

:

Cena:


W puszczach Afryki

Autor: Juliusz Verne

Powieść opowiada o przygodzie dwóch podróżników: Francuza Max’a Hubera i Amerykanina Jana Corta. ich przewodnika. Kamisa i Langi. młodego Murzyna. którego ocalili przed niewolą. W wyniku ataku słoni zmuszeni są do podróży przez las Ubangi. ogromną nieznaną puszczę znajdującą się pośrodku Afryki.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9chwyt poręby, wojna rosyjsko japońska 1905 polacy, światło gwiazd, marek dylewski, dariusz jagiełło, fiodor dostojewski zbrodnia i kara, czarownice z salem falls, słownik języka polskiego pdf pobierz, mróz ksiązki, stephenie meyer intruz, charlotte link pdf, parafrazowanie, dark souls 3 trofea poradnik, sławomir mrożek słoń pdf, jakub potulski…