Rachunkowość grup kapitałowych

Autor: Marzena Remlein

Nowoczesny podręcznik do rachunkowości grup kapitałowych według polskiego prawa bilansowego i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości!

Książka podzielona jest na 3 części. W pierwszej z nich autorka omawia powstawanie grup kapitałowych i ich politykę rachunkową. w dwóch pozostałych proces konsolidacji sprawozdań finansowych według polskiego prawa podatkowego i MSSF.

Podręcznik jest znakomitym źródłem wiedzy dla studentów ekonomii. finansów i rachunkowości. uczestników studiów podyplomowych oraz praktyków – księgowych. biegłych rewidentów. dyrektorów finansowych. analityków finansowych.

Do ogromnych zalet książki możemy zaliczyć:

– praktyczny charakter.

15: https://woblink.com/ebook/piec-razy-jeden-grzegorz-noras-30222u

Cena:


Spacer nad rzeką

Autor: Monika A. Oleksa

Urzekająca opowieść o miłości. starym rodzinnym domu w Kazimierzu nad Wisłą i małym miasteczku. którego mieszkańcy skrzętnie przechowują wspomnienia.

Każdy człowiek rodzi się z pustką. którą może wypełnić tylko jedna. właściwa osoba. Zosia Rybicka ma szczęście. spotyka Pawła. mężczyznę swojego życia. Zakochują się w sobie bez pamięci. Paweł. szanowany lekarz z warszawskiej kliniki. proponuje jej wyjazd do rodzinnego domu w Kazimierzu nad Wisłą.

Tam. w małym miasteczku. Zosia poznaje ludzi i miejsca bliskie jej ukochanemu. Każdego dnia Kazimierz odkrywa przed Zosią swoje małe sekrety. Mieszkańcy Doktorówki. domu Pawła. dbają o nią troskliwie. Zosia rozkochuje się w powolnym rytmie życia miasteczka. w jego brukowanych uliczkach i spacerach wzdł

69: https://woblink.com/ebook/jakosc-zasilania-w-sieciach-z-generacja-rozproszona-irena-wasiak-ryszard-pawelek-30574u

Cena: Ryszard Pawełek


Polityka zagraniczna Francji po zimnej wojnie.

Autor: Stanisław Parzymies

„Polityka zagraniczna Francji po zimnej wojnie. 25 lat w służbie wielobiegu¬nowości” to książka będąca rezultatem wieloletnich badań autora. który w czternastu rozdziałach poddał analizie cele i kierunki polityki zagranicznej Francji oraz metody i narzędzia jej realizacji w latach 1990–2015. Ćwierć wieku to wystarczająco długi okres. aby ocenić zmiany i trwałe tendencje w polityce zagranicznej każdego państwa. Dotyczy to również Francji. zwłaszcza że w przypadku tego kraju upadek systemu dwubiegunowego miał znaczący wpływ na zmiany w jego polityce zagranicznej. (…) Przyszło wówczas Francji zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. do których należało nie tylko określenie na nowo stosunku do Stanów Zjednoczonych. ale również do Rosji. a także do Niemiec. zajęcie stanowis

27.9: https://woblink.com/ebook/furia-michal-larek-31142u

Cena:


Coaching odczarowany

Autor: Robert Grzybek

Możesz nic nie wiedzieć o coachingu. a i tak ta książka cię zachwyci i wzruszy. Ale jeśli chcesz się czegoś o coachingu dowiedzieć. to jest to źródło doskonałe. w zasadzie trzy książki w jednej. W poszczególnych rozdziałach autor z rzadko spotykanym dystansem i humorem dzieli się swoją ekspercką wiedzą na temat coachingu sprzedawców. executive coachingu oraz stosowania stylu coachingowego przez menedżerów w codziennej praktyce biznesowej.

Jest tu i fabularna historia. i opis różnych zastosowań coachingu biznesie. Narzędzia. schematy komunikacyjne. podpowiedzi i anegdoty. Autor podchodzi do coachingu w sposób wnikliwy. bezstronny i sceptyczny i – odzierając go z odium magii i złych emocji – pokazuje jego racjonalne i skuteczne oblicze. Dociekliwy czytelnik znajdzie tu krótką historię coachin

32: https://woblink.com/ebook/rozneglizowane-iva-prochazkova-30413u

Cena:


Współczesne zagrożenia zdrowia i bezpieczeństwa publicznego

Autor: Zbysław W. Grajek

Monografia jest poświęcona szeroko rozumianemu zdrowiu publicznemu. Problemy zdrowia publicznego omawiane są z dwóch punktów widzenia. od strony medycznej i z punktu widzenia bezpieczeństwa wewnętrznego.

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 87idealny rodzic nie istnieje pdf, rodzina borgiów audiobook, oskarzenie mroz, internetowa biblioteka, dziewczyny z dubaju ebook, rozpuszczanie skał, strapienie, maciej bagłaj, początek dan brown audiobook, huston mamy problem, piotr palka, czlowiek ken, metrologia pdf, psychologia szefa pdf, lód dukaj pdf…