Najnudniejsza książka świata

Autor: dr Hardwick

Uwaga! Czytanie tej książki grozi natychmiastowym zaśnięciem!

30 litrów kawy. 6 miesięcy pracy. 17 drzemek w ciągu dnia. Tłumacz zasypiał. redaktor ziewał. korektor ratował sie energetykami. Ta innowacyjna książka skutecznie wyśle w objęcia Morfeusza każdego nocnego marka!

Znajdziesz w niej unikalny zbiór tekstów i grafik. których czytanie wprowadza mózg w hipnotyczny stan i ułatwia zaśnięcie. Gdzie jeszcze przeczytasz o kryzysie politycznym w Belgii w latach 2007-2011 lub o ostatnich zmianach w klasyfikacji mięczaków? Gdzie indziej znajdziesz światowy almanach kiszonych ogórków lub relację z najdłuższej partii szachowej? Podejmij wyzwanie i sprawdź. przy której stronie zaśniesz!

Przygotuj się na szybkie zasypianie z najnudniejszą książką. jaką kiedykolwiek opublikowano!<

19.1: https://woblink.com/ebook/schudnij-z-przyjemnoscia-podrecznik-radosnego-odchudzania-stolarz-aneta-136861u

Cena:


Poprawiny

Autor: Halina Grochowska

W ponurych i siermiężnych czasach. gdy szczytem marzeń był Fiat Mirafiori. telewizor i para prawdziwych dżinsów. a zdobycie kilku rolek papieru toaletowego stawało się nie lada wyczynem. romantyczne porywy serca były co najmniej nie na miejscu. Tym bardziej. jeśli rzecz dotyczyła niepokornej. temperamentnej dziewczyny z miasta i wiejskiego chłopaka z PGR-u…

Ta mocno zakorzeniona w realiach Polski Ludowej opowieść o skomplikowanych relacjach rodziców i dzieci. partii i społeczeństwa. robotników i chłopów przenosi czytelnika do świata. który przeminął. a jednak wciąż pozostaje żywy w pamięci kilku pokoleń Polaków. Świata. w którym – mimo sztywno wytyczonych celów. norm i standardów ustroju socjalistycznego – nic nie było tak oczywiste. jak mogłoby się wydawać…

<

9.9: https://woblink.com/ebook/poradniki-oraz-inne-opowiadania-z-humorem-ludwik-koczjark-137456u

Cena:


Oszaleć na jej punkcie

Autor: Barbara Dunlop

„Caleb szczerze pragnął. by to. co wydarzyło się w San Francisco. tam zostało. Kochali się. Nie mógł cofnąć czasu i nie mógł o tym zapomnieć. Jules zdominowała jego myśli. szalał za nią. Lubił ją i jej pożądał. W chwilach słabości rozważał nawet poważny związek… Ale wiedział. że to niemożliwe. Tylko jedno z nich może okazać się zwycięzcą…”.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Aforyzmy

Autor: Witold Gombrowicz

Mimo że Witold Gombrowicz nigdy nie pisał aforyzmów. „sentencjonalność w rozmaitych odmianach gatunkowych jest jednym z charakterystycznych wyznaczników jego filozofii życia. W sentencjach. aforyzmach. zdaniach i uwagach sformułował myśli. które stanowią najważniejsze tematy jego twórczości. A zdarza się dość często. że obszerne fragmenty Gombrowiczowskich utworów są rozwinięciami poszczególnych aforyzmów”. Włodzimierz Bolecki. Posłowie

„Im mądrzej. tym głupiej”.

„Niech gęba gębie daje w gębę!”

„Usuńcie ból. a świat stanie się obojętny”.

„Dla mętnych głów wszystko jest mętne”.

„Nie rób z tata wariata”.

„Dość już tych Bogów! Dajcie mi człowieka”.

„Nic tak nie wpływa na ducha jak ciało”.

„Wielka poezja. będąc wielką i będąc poezją. nie może nie zachwycać nas. a więc zachwyca”.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 27.9


Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia

Autor: Brian Tracy

Przełomowa książka autora bestsellera Zjedz tę żabę! przedstawia wyjątkowy pomysł na to. CZYM i KIEDY należy się zajmować. a także metodę zarządzania najróżniejszymi szczegółami naszego życia.

Jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego. jak sobie radzimy z zarządzaniem czasem. Zarządzanie czasem to w istocie zarządzanie człowiekiem. zarządzanie życiem. To zarządzanie sobą. Jeśli nie mamy pełnej kontroli nad własnym czasem. to ciężko będzie nam kontrolować inne dziedziny naszego życia osobistego i zawodowego. Czasami nie bardzo wiemy. co robić. a pewnych rzeczy nie udaje nam się załatwić. Dlaczego? Ponieważ moment zdaje się nie być właściwy.

W książce Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99



jeff bezos książka, pajęczyna strachu, zdrowy kręgosłup ćwiczenia dla każdego, carol marinelli, mass effect 1 solucja, mapa ukrainy po rozpadzie, sprawdzian z ekologii puls życia 3, oczko się odlepiło temu misiu, zimbardo książki, wiedźmin sezamie otwórz się, mariusz koperski, magdalena grycman, instrukcja obsługi toksycznych ludzi pdf, koniec samotności wiśniewski, cudowny czwartek, katarzyna wyrwas, hobbes lewiatan pdf, potrawy mączne…