Umiejętności pielęgniarskie katalog check-list

Autor: Anna Majda

W książce zamieszczono listy kontrolne do oceny prawidłowości wykonania procedur: pielęgnacyjnych. diagnostycznych. leczniczych. rehabilitacyjnych i edukacyjnych. Konstrukcja check-list ułatwia opanowanie wielu. niekiedy trudnych czynności i zadań zawodowych. Każda lista kontrolna zawiera kryteria oceny poprawności wykonania umiejętności oraz przyporządkowane jej punkty. Wśród nich wskazano tzw. punkty krytyczne. czyli takie czynności. które student musi bezwzględnie zrealizować poprawnie. Przy błędnym wykonaniu zagrożone może być życie lub zdrowie pacjenta.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 69


ISBN

9788365904225: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/gra-w-yote-michrowski-tadeusz-134793u

Cena:


Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej terapii

Autor: Danuta Dyk

Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki stanowi złożoną i pełną wyzwań dziedzinę pielęgniarstwa. która wymaga od pielęgniarek stałego aktualizowania wiedzy i doskonalenia umiejętności praktycznych.

Książka stanowi źródło aktualnej wiedzy z zakresu podstawowych i zaawansowanych procedur medycznych i opisuje współudział pielęgniarki w świadczeniach diagnostyczno-terapeutycznych realizowanych na rzecz pacjenta znieczulanego i w stanie zagrożenia życia.

Zagadnienia dotyczące opieki pielęgniarskiej przedstawiono w formie zaplanowanego. zorganizowanego. celowego działania realizowanego z wykorzystaniem struktury klasyfikacji diagnoz pielęgniarskich.

Wydawnictwo: Wyda

Cena:


Drzewo wspomnień

Autor: Magdalena Lewandowska

Źle się dzieje w Daborze. Pozbawione przywództwa Witii i nękane atakami potężnego cesarstwa Hemaru państwo chyli się ku upadkowi. Okradany przez urzędników skarbiec świeci pustkami. Po wielu latach wojny brakuje wiary w to. że nierówna walka z cesarstwem ma jakikolwiek sens.

W desperackiej próbie ocalenia Daboru na nową przywódczynię wybrana zostaje Saja – dwunastoletnia wnuczka ostatniej Witii. Z pomocą woja Mira. wilka Skry. zielarek. sieci daborskich agentek i wtrącających się we wszystko duchów przodkiń młoda Witia musi wypełnić swoją pierwszą misję – zatrzymać nieuchronną inwazję Żeglarzy z wysp Trogen. bezwzględnych piratów sprzymierzonych z cesarstwem.

Pełna słowiańskiej magii opowieść o dojrzewaniu i kształtowaniu charakteru. o mocy. jaką niesie wierność tradyc

:

Cena:michał zichlarz, ed catmull, jak ściągać w szkole, violetta ozminkowski wiek, zwarcia w systemach elektroenergetycznych, frazeologiczny słownik, inwentaryzacja krok po kroku, chojan, życie po drugiej stronie, mówili że jestem zbyt wrażliwa pdf, dziady cz 1, milczenie owiec pdf, złe serce pdf chomikuj, spod kozetki, bolesław prus z legend dawnego egiptu, lot 202 remigiusz mróz…