1

:

:

Cena:


ISBN

9788365684899: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/winne-wzgorze-wiara-dorota-schrammek-127236u

Cena:


Śpioch. Matka i syn. Spotkanie. Utwory sceniczne

Autor: Rafał Andrusiewicz

O trudnych występach na scenie zwanej życiem.

Cykl trzech sztuk traktujący o spotkaniach – łatwiejszych i trudniejszych. dłuższych i krótszych. Bo przecież człowiek nieustannie się z kimś spotyka – najczęściej z innymi ludźmi. z bliskimi. z ich wyobrażeniami na jego temat. z oczekiwaniami i niespełnionymi ambicjami. z uczuciami i chęciami. Ale nieustannie musi się także mierzyć z samym sobą – ze sobą takim. jakim zawsze chciał być. i ze sobą takim. jakim jest. ze wszystkimi swoimi niedoskonałościami i życiowymi potknięciami. Bo życie to cykl spotkań. Które z nich jest najtrudniejsze? Bohaterowie tej książki – uwikłani w różne problemy i relacje. krytyczni wobec siebie oraz innych – cały czas poszukują odpowiedzi na to pytanie. 19: https://woblink.com/ebook/przybysz-piotr-tyminski-127702u

Cena:


:

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/lowca-posagow-nina-dzierzawska-daisy-goodwin-127777u

Cena:


Klub w siodle (Tom 3). Fortunat

Autor: Stacy Gregg

3. tom serii hippicznej: KLUB W SIODLE

Issie nie jest zachwycona wizją wakacji spędzonych na farmie cioci… Jednak gdy dowiaduje się. że może zabrać ze sobą ukochaną klacz. Strzałkę. pozornie nudna wyprawa nabiera kolorów. Tym bardziej że pojawia się szansa trenowania zwierząt do filmu. Wkrótce do Issie docierają wieści o krążącym w pobliżu stadzie dzikich kuców. Grozi im śmierć. dlatego dziewczyna postanawia je uratować. Zapowiada się kolejna ekscytująca przygoda!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 19.32


Nasz chłopak

Autor: Daniel Magariel

Ojciec i jego dwóch nastoletnich synów wygrali „wojnę”. jak nazywają trudny rozwód i walkę o prawo do wyłącznej opieki nad dziećmi. Zostawiają dom w Kansas i jadą przez noc do Nowego Meksyku. by zacząć od początku. podekscytowani szansą na nowe życie we trzech. Od podstaw budują codzienność. wydawałoby się – zwyczajną – chłopcy idą do szkoły. ojciec zdaje się pracować. nawiązują znajomości.

Wkrótce jednak pojawiają się złowieszcze zapowiedzi zmian – martwe i nieobecne spojrzenie ojca. nocne hałasy. coraz dziwniejsi goście. Chłopcy obserwują. jak ich świat zaczyna się zmieniać i ogarnia go chaos. Daniel Magariel przedstawia nam fascynującą postać walczącego o normalność rodzica i porażający obraz współuzależnionej rodziny.

Zachwycający. niezwykle dojrzały

27.9: https://woblink.com/ebook/kim-jest-czlowiek-abraham-joshua-heschel-katarzyna-wojtkowska-126445u

Cena:


Apartament

Autor: S.L. Grey

Przerażający thriller o małżeństwie. którego życie zamienia się w koszmar

Mrożąca krew w żyłach opowieść o rozpadzie małżeństwa w obliczu traumy

Mark. Steph i ich córeczka mieszkają w słonecznym Kapsztadzie. Gdy uzbrojeni napastnicy włamują się do ich domu. rodzina przeżywa traumę. choć fizycznie wychodzą z napadu bez szwanku. Od tej pory nie potrafią już prowadzić normalnego życia. ich codziennością staje się strach.

Kiedy przyjaciółka sugeruje im krótkie wakacje. nie zastanawiają się długo. Przez stronę internetową zajmującą się wymianą domów znajdują urzekające mieszkanie w Paryżu. Mark i Steph nie mogą oprzeć się pragnieniu romantycznej ucieczki od codzienności.

Kiedy przylatują do Paryża. okazuje się. że nic nie jest takie. jak powinno być. Wkrótce stają się świadkami wstrząsającego wydarzenia. Ich małżeństwo stanie pod znakiem zapytania. gdy Mark pokaże swoje prawdziwe oblicze.

Przerażający horror i thriller psychologiczny w jednym. z mistrzowsko zbudowanym napięciem.

R. L Stine

Porywająca. piekielnie przerażająca książka. Uwaga: paniczny strach prześladuje długo po zakończeniu lektury!

Lauren Beukes. autorka Lśniących dziewczyn.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99sarah j maas królestwo popiołów pdf, ekstradycja mróz pdf, wyspy plugawe audiobook, zachowania kulturowe, wkurzysz, david bosc, pokolenie ikea brud pdf, człowiek biografia, serce gangstera anna wolf pdf, biblia tysiąclecia mobi, bezsenność jutki, typy zdan, opowiastki dla małych uszu, rodo rozporządzenie pdf, epoka antychrysta lisicki, encykliki jp2, klinga burzy…