Cudowna broń

Autor: Philip K. Dick

NOWY POLSKI PRZEKŁAD.

W Cudownej broni na pierwszy plan wychodzi pomieszanie tego. co poważne. z tym. co jarmarczne. (…) Znamiennym symbolem takiego przemieszania porządków jest tytułowy przemysł zbrojeniowy – zawłaszczony przez rozrywkę. wykastrowany ze śmiertelnych znaczeń. zastąpionych prawem popytu i podaży. – Michał Cetnarowski.

Trwa wyścig zbrojeń między blokiem zachodnim i chino-radzieckim. Tak naprawdę jednak Lars Powderdry. główny projektant broni Za-Bloku. tworzy wyłącznie efekciarskie gadżety. urządzenia. które tylko z pozoru są śmiercionośne. Niespodziewanie na niebie pojawiają się obce. wrogie satelity i świat potrzebuje prawdziwej militarnej siły. Za-Blok i Oko-Wschód dochodzą do porozumienia. a Lars musi podjąć współpracę ze swoim radzieckim odpowiednikiem. atrakcyjną Lilo Topczewą. Na dodatek zaczyna się w niej zakochiwać. choć dobrze wie. że Lilo może go w każdej chwili zabić…

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 40.9


Koniec Alzheimera. Jak zatrzymać utratę pamięci i zmiany degeneracyjne mózgu

Autor: Berger Amy

Dzięki tej przełomowej publikacji poznasz prawdziwe przyczyny choroby Alzheimera oraz wpływ Twojej diety na jej rozwój. Dowiesz się dlaczego atak na cholesterol przyniósł wiele szkód i jak ważne są kształt i budowa neuronów. błon komórkowych oraz mitochondriów. Przede wszystkim osiągniesz jednak uzdrowienie dzięki strategii żywieniowej przywracającej zdrowe funkcje kognitywne. Poznasz podstawy diety niskowęglowodanowej oraz rzeczywisty podział węglowodanów. Odkryjesz tłuszcze do zadań specjalnych. białkowych bohaterów i techniki wspierania właściwego trawienia. Wykorzystasz również czynniki związane z trybem życia wspierające zdrowe funkcje neurologiczne oraz zminimalizujesz ryzyko związane ze stresem czy brakiem snu. Nie zap

1:

Cena:


Chcę cię mieć na zawsze

Autor: Sarah M. Anderson

Daniel Lee. mający opinię człowieka bez skrupułów. skompromitował Christine. by wygrać kampanię polityczną przeciwko jej ojcu. Gdy dwa lata później ojciec Christine ponownie stara się o fotel senatora. media znów przypuszczają na nią atak. W Danielu niespodziewanie budzi się sumienie. Jest gotów zrobić wszystko. by Christine mu wybaczyła. I uświadamia sobie. że pożąda tej kobiety jak żadnej dotąd…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99fidelus, mechanika ogólna, morfologia bajki propp, maria finogenow, nauka języka polskiego dla obcokrajowców pdf, janusz głowacki z głowy, starość pdf, kultura języka polskiego markowski pdf, trylogia czarnego maga pdf, angielski słownictwo c2 pdf, upadek zachodniej cywilizacji, chyłka pdf, piraci nowego swiata, komeda hłasko, kompania braci: na linii frontu…