Wirtualne targowisko Tom 2

Autor: Andrzej Adamski

Internet. Od strony materialnej to po prostu sieć komputerowa. Miliony kilometrów kabli i światłowodów. niezliczona liczba połączonych ze sobą urządzeń. Coraz częściej nie potrzebują one kabli. posługując się bezprzewodowymi systemami łączności. Ale Internet to nie tylko serwery. routery i kable. To także fenomen socjologiczny. kulturowy. komunikacyjny. To przestrzeń wymiany informacji. poszukiwania rozrywki. to narzędzie komunikowania się. To komunikowanie coraz częściej ma wymiar reklamowo-marketingowy. Internet staje się miejscem (nie w sensie fizycznym. ale rozumianym jako przestrzeń lub środowisko) mówienia światu o zaletach swego produktu lub usługi. miejscem budowania reputacji (lub czasem – jej tracenia); staje się globalnym targowiskiem. gdzie ty

:

Cena:


Dalaj-Lama. Część 2

Autor: Wacław Sieroszewski

Powieść ‚Dalaj-Lama’ Wacława Sieroszewskiego została wydana w serii książek ‚Dzieła Zbiorowe’.

Ukazała się w dwóch tomach: ‚Om-Mani-Phadme-Chum’ oraz ‚Droga białego boga’.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Małe wielkie rzeczy

Autor: Henry Fraser

Sparaliżowany od szyi w dół. Henry pokonał niewyobrażalne trudności. by znów móc korzystać z życia i nauczyć się nowego sposobu funkcjonowania. W swojej książce Henry pisze o tym. jak w wyzwaniach. które stawiało przed nim życie. zawsze odnajdywał jakiś dar; jak uczył się przyjmować i akceptować zły obrót spraw oraz doszukiwać się pozytywnych aspektów każdej sytuacji. Jego filozofia życiowa opiera się na założeniu. że każdy dzień może być dobry.

„Małe wielkie rzeczy” przemówią do każdego. kto zmaga się z jakimikolwiek przeciwnościami losu. To przepiękna opowieść o wdzięczności oraz sile tkwiącej w każdym z nas – sile. która pokona największe trudności.

„Henry Fraser to jedna z najbardziej niezwykłych osób. jakie spotkałam”. –

:

Cena:


Coś więcej niż spór o model rządzenia

Autor: Grzegorz Rydlewski

Autor. sięgając do światowego dorobku teoretycznego nauk o polityce. a także nawiązując do swojego wcześniejszego spojrzenia na tę problematykę. przedstawia w tym opracowaniu pewne refleksje na temat stanu i dynamiki relacji. mechanizmów decydowania. procesów i związków przyczynowych w dziedzinach. które rozstrzygają w państwie o rozdziale dóbr. zarządzaniu zasobami i zagospodarowaniu kanałów przepływów.

Zaletą tej książki jest jej niezwykła aktualność i odwaga odniesienia się– choć z zamierzonym dystansem. powściągliwością – do politycznej konfrontacji rozgrywającej się aktualnie w Polsce. na tle kryzysowych tendencji w zglobalizowanym świecie i w europejskiej wspólnocie. Autor wyeksponował kluczowe aspe

22.05: https://woblink.com/ebook/perspektywy-rozwoju-polskiej-polityki-spolecznej-doswiadczenia-i-wyzwania-barbara-szatur-jaworska-133409u

Cena:


ISBN

9788395196416: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/dzieci-w-biblii-wroblewska-bogumila-133580u

Cena:


Obywatel Coke. Kapitalizm według Coca Coli

Autor: Bartow J. Elmore

HISTORIA KULTOWEGO NAPOJU.

Książka zajmująco opowiada o tym. jak firma za pomocą outsourcingu. wsparcia rządu. narzędzi rynkowych oraz lobbingu zbudowała globalne imperium. Coca-Cola wyrosła na giganta w czasach. gdy zasoby były ogólnie dostępne. lecz ich obecne braki znacznie utrudniają jej działanie. a produkty firmy dodatkowo wyczerpują bogactwa naturalne naszej planety i pogarszają stan zdrowia jej mieszkańców.

Elmore wyjątkowo precyzyjnie opisuje. jak Coca-Cola wykorzystuje wszelkie zasoby publiczne i rządowe interwencje. żeby wzmocnić swoją pozycję na światowych rynkach”. – Beth Macy. „New York Times Book Review”

Elmore jak nikt inny pokazuje. że musimy wziąć odpowiedzialność za naszą powszechną słabość do pustych kalorii. Jesteśmy zarówno konsumentami. jak i obywatelami państw. których rządy przyłożyły rękę do tego bałaganu. i dlatego musimy pomóc go posprzątać. – Esther Cepeda. „Roanoke Times”

Coca-Cola jest jedną z najpotężniejszych instytucji ekonomicznych naszych czasów. lecz jej wpływ na społeczeństwo i ekologię do tej pory nie był starannie przeanalizowany. Dopiero teraz zdolny młody historyk rzucił światło na korporacyjny kapitalizm. pieczołowicie rozkładając na czynniki pierwsze fundamenty jednej z najcenniejszych światowych marek. Obywatel Coke sprawi. że będziecie mniej pić. a więcej myśleć. – Ted Steinberg. autor Gotham Unbound

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


Szkocka przygoda

Autor: Julia London

Lady Daisy Bristol straciła męża i samotnie wychowuje syna. Jest zamożna. ale grozi jej utrata całego majątku. Aby go zachować. zgodnie z testamentem musi wkrótce wyjść za mąż.

Czas ucieka. a Daisy ma już dość natrętnych zalotników. którzy w Londynie nie odstępują jej na krok. Postanawia napisać do dawnego ukochanego. kapitana marynarki Spiveya. aby zaproponować spotkanie. Ma nadzieję. że ich uczucia odżyją. kiedy tylko się spotkają.

W oczekiwaniu na odpowiedź Daisy wyjeżdża do jednej ze swoich posiadłości w Szkocji.

Na miejscu poznaje intrygującego Caileana MacKenziego. Daisy i Cailean zbliżają się do siebie. a wkrótce zaczyna rodzić się między nimi poważniejsze uczucie. Wtedy w posiadłości Daisy niespodziewanie pojawia się kapitan Spivey…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 33


:

:

Cena:trzynaście, bukiety z krepiny, powieść wojenna, tomasz płudowski, nienasycenie pdf, związek młodzieży polskiej zet, ajan brahm, pierwszy raz książka, sprawdzian z edukacji przyrodniczej klasa 2, proces karny last minute pdf, filozofia wychowania, z tobą się nie nudzę pdf, sprawdzian semestralny klasa 2, perska zmysłowość, rewizja pdf, elektrotechnika książka, patron eliana lascaris pdf, pełna moc możliwości pdf, sprawdziany matematyka klasa 6, nicht nur sondern auch szyk, swat 4 gra…