ISBN

9788365780584: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/snoby-julian-fellowes-barbara-kopec-umiastowska-marek-gumkowski-32063u

Cena:


:

:

Cena:


Jak zwierzę

Autor: Charles Foster

Charles Foster chciał wiedzieć. jak naprawdę wygląda życie z perspektywy borsuka. wydry. jelenia. lisa i jerzyka. Postanowił doświadczyć tego na własnej skórze. 

Przez kilka tygodni niczym borsuk mieszkał w norze i odżywiał się dżdżownicami. Jako wydra pływał nocą w rzekach północnej części hrabstwa Devon. Wzorem żyjącego w mieście lisa szukał jedzenia w kontenerach na śmieci londyńskiego East Endu. a jako jeleń szlachetny stał się przedmiotem polowania. jakie mogłoby się odbyć w górzystej części Szkocji. Podążając trasą migracyjną jerzyka. odbył podróż z Oksfordu do Afryki Zachodniej. 

Jak zwierzę to nowe podejście do literatury przyrodniczej i kameralne spojrzenie na życie dzikich zwierząt. 

„Emocjonująca. błyskotliwa. zwariowana… zaskakują

30: https://woblink.com/ebook/teologia-w-przyszlosci-krzysztof-hochman-32358u

Cena:wędrówka dusz newton, pzwl wydawnictwo, życie jest wolnością, książki dla młodzieży ranking, historia kary śmierci pdf, sztuka porządkowania życia po szwedzku, hindusi kultura, zle spojrzenie, świat dysku terry pratchett, realizm metafizyczny, bajka o kogutku, ma byc czysto, royal królestwo ze szkła, chaos zmysłów pdf, poliglota ile języków, syzyfowe prace prezentacja, podstawy biochemii pdf, piotr adamczyk powiem ci coś, pawel strzelecki, zabić drozda harper lee, czarna owieczka lektura pdf za darmo, zywoty swietych panskich, kolendy po polsku…