Klejnot w koronie

Autor: Susan Stephens

Leila Skavanga. współwłaścicielka kopalni diamentów. zawsze wolała cichą pracę w archiwum niż brylowanie w towarzystwie. Nie mogła jednak nie pójść na przyjęcie ślubne swojej siostry. Nie bawiła się zbyt dobrze. dopóki nie zainteresował się nią książę Rafael Leon. Wówczas zapomniała o swej zwykłej ostrożności i dystansie i spędziła z nim noc. Teraz musi go odnaleźć i powiedzieć mu. że zostanie ojcem…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Gdzie jest Prezydent

Autor: James Patterson

To się za chwilę wydarzy.

Najgroźniejszy atak terrorystyczny w historii rozpocznie się za 6… 5… 4…

Zniknie wszystko. Dostęp do wody. prądu. twoich oszczędności. Nie zadzwonisz do rodziny. Nie będziesz wiedział. co się dzieje. Nie spodziewałeś się. że to może dotyczyć także ciebie.

Ktoś tylko czeka. by zrealizować swój plan. Ma sprzymierzeńca w Białym Domu. Wystarczy. że wpisze hasło.

W ściśle strzeżonym miejscu trwa narada przywódców najważniejszych państw świata. Ustalają strategię działania. Czy wystarczy im czasu. by ją zrealizować?

Tylko Bill Clinton i James Patterson mogli napisać taką powieść. Po raz pierwszy w historii prezydent Stanów Zjednoczonych odsłonił tajniki funkcjonowania Białego

:

Cena:zapiski z annopola, królewna śnieżka muzyka mp3, wierszyki rodzinne, medioznawca, rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów w procesie edukacji wczesnoszkolnej pdf, fonogramy, wieczny joe, niepełnosprawność intelektualna książki, darmowe ebooki, hanna makurat, laila shukri jestem żoną terrorysty, gra o tron mobi, siłaczka żeromski, prawo dla ekonomistów, genetyka molekularna węgleński, autor brzydkie kaczątko…