Zakręcone dzieciaki

Autor: Ilona Tront

Daj się wkręcić w przygodę!

Poznajcie historie pięciorga dzieci: Lenki. Marysi. Kuby. Krzysia i Franka. Choć każde z nich ma inne marzenia. inny charakter i inne problemy. tak naprawdę wiele ich łączy. Przygody. które im się przytrafiają. układają się w pogodną. pełną mądrości opowieść o dzieciństwie. marzeniach i sile przyjaźni.

Jak pomagać potrzebującym? Co robić. by nie krzywdzić innych? W jaki sposób dbać o swoje otoczenie? „Zakręcone dzieciaki” pomogą Wam znaleźć odpowiedzi na te ważne pytania!

A na koniec każdego rozdziału czeka na Was nagroda w postaci rysunków do kolorowania oraz krzyżówki. rebusów i zagadek. które tak bardzo lubicie. W książce znajdziecie też miejsce na dopisanie własnego opowiadania. Czas rozpocząć przygodę!

32: https://woblink.com/ebook/tyrael-zaprzeczenie-olbrich-marek-130041u

Cena:


Książeczka rodzaju

Autor: Wojciech Czaplewski

‚Książeczka rodzaju’ to taki dekameronik. komedyjka. okrągła setka małych narracyjnych i kreacyjnych eksplozji. Wyobraźnia. która się nie krępuje. śmiało korzysta z uciech oferowanych przez słowo. I jeszcze coś: zdumiony Czytelnik w niejednym zaułku miasteczka Z. odkryje niespodziewane „tu byłem”. które sam wydrapał przez sen.

Wydawnictwo: Forma

Cena: 21


Sułtanka Kösem

Autor: Özlem Kumrular

Historia życia sułtanki Kösem. bohaterki tureckiego serialu ‚Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem‚. zaczerpnięta z dokumentów archiwalnych i źródeł historycznych. zarówno osmańskich. jak i zachodnioeuropejskich.

Przyjmując styl gawędy historycznej. autorka z całą szczerością szkicuje portret kontrowersyjnej sułtanki i zakreśla tło jej epoki.

Ukazuje historię dynastii osmańskiej. kulturę i życie osmańskiego dworu w XVII wieku. Poszerza kontekst niedostępny europejskim badaczom. cytuje noty dyplomatyczne. listy oraz ówczesne kroniki.

Kösem przebywa drogę od statusu niewolnicy do pozycji sułtańskiej faworyty. a następnie otrzymuje tytuł Walide Sultan – Sułtanki Matki – i staje się najpotężniejszą kobietą na osmańskim dworze. To jedyna kobieta w historii dynastii.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


The Wonderful Wizard of Oz

Autor: Lyman Frank Baum

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Wonderful Wizard of Oz przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu Wonderful Wizard of Oz dostępne na <

24.9: https://woblink.com/ebook/fairy-tales-hans-christian-andersen-grzegorz-komerski-dariusz-jemielniak-marta-fihel-130058u

Cena: Grzegorz Komerski


Przygody Łaciatego Słonika

Autor: Dorota Gąsiorek Drzymała

Książeczka opowiada o relacjach zwierząt i ludzi.

Często zapominamy o tym. że każde zwierzę. małe czy duże. też ma swój rozum tyle. że nie może o tym powiedzieć. Na przykładzie Słonika można zobaczyć. że zwierzęta także potrafią odwzajemnić miłość. którą zostały obdarzone.

Wydawnictwo: Witanet

Cena: 17.22prawo gospodarcze publiczne pdf, mendel.gdanski, nie kłamie, romantyzm natura, kodeks pracy komentarz pdf, homo sociologicus, streszczenie króla edypa, gwiazdy które spłonęły, tatuaże tom 2 pdf, kolejne 365 dni jak się kończy, john grisham firma, ludwika włodek mąż, pocisk magazyn literacko-kryminalny, po s, małgorzata terlikowska, test z działu magnetyzm odpowiedzi pdf, historia matematyki książka, głębia osobliwości, wywiad cechy, stanislaw mazur, upojenie kristen proby chomikuj, czas i miejsce akcji w pustyni iw puszczy, wyniki badań laboratoryjnych, hobbit książka online, serce z cierni, książka sztuka kochania pdf, dywizjon krzyżówka…