Wszystko. co mamy

Autor: Golnaz Hashemzadeh Bonde

Iran. okres rewolucji.

Nahid poznaje Masooda w trakcie przyjęcia wydanego na jej cześć. Właśnie została przyjęta na studia medyczne. Jedna z siedmiu córek. duma rodziny. Oboje mają po 18 lat. On wierzy w wolność i jest przekonany. że należy zburzyć dawny ład. Dla Nahid walka o ideały jest jak dziecinny. naiwny sen. Rewolucja spada na nich niczym gwiezdny deszcz.

Masood wciąga Nahid w szeregi tajnej grupy podobnych do nich młodych ludzi. Roznoszą po mieście ulotki z rewolucyjnymi hasłami. Wiedzą. że ryzykują. ale to. co robią jest tak ekscytujące. tak przerażające. tak wciągające. Są przecież młodzi. są nieśmiertelni.

Wkrótce okazuje się. że za udział w przewrocie zapłacą o wiele wyższą cenę. niż mogli przypuszczać. Dramatyczne wydarzenia tamtych dni położą się mrocznym

39.3: https://woblink.com/ebook/kwantowy-kod-uzdrawiania-prosta-technika-zmiany-swiadomosci-sandra-anne-taylor-136186u

Cena:


ISBN

9788373776685: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/7-zasad-sukcesu-wedlug-mistrza-chuang-yao-michal-stawicki-136265u

Cena:


ISBN

9788381292276: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/stan-lee-czlowiek-marvel-bob-batchelor-139833u

Cena:turgieniew ojcowie i dzieci, war and order poradnik, skryba ze sieny, krystyna rożnowska, gry ogurek, crash bandicoot poradnik, włoskie kino, jacka kuronia, diatłowa przełęcz, sprawozdanie finansowe książka pdf, nicholas sparks najlepsza książka, jacek soboń, czytadło, historia pdf, max czornyj ślepiec, marketing sportowy – teoria i praktyka pdf, romantyzm pdf, rodzaje eutanazji, na szczycie właściwy rytm doci, rodzic jako przywódca stada…