Kwantowy kod uzdrawiania. Prosta technika zmiany świadomości

Autor: Sandra Anne Taylor

Każdy z nas w życiu kieruje się pewnymi wzorcami zachowań. które wyniósł z domu. szkoły czy pracy. To one decydują o naszych sukcesach i porażkach. Teraz jednak nadszedł czas. aby je w końcu uzdrowić na kwantowym poziomie. To. co przez całe życie Ci wpajano. nareszcie przestanie być Twoim przeznaczeniem. Dzięki przedstawionej metodzie nauczysz się dekodować szkodliwe energie. a w ich miejsce wprowadzać wzorce nastawione na sukces i osiąganie wyznaczonych celów. Zamieszczone w książce szybkie wizualizacje i techniki afirmacyjne pozwolą Ci natychmiast osiągnąć spokój i wyciszyć się nawet w najtrudniejszych momentach Twojego życia. Kwantowy kod uzdrawiania zlikwiduje ponadto Twoje blokady oraz nieświadomie narzucone Ci przekonania. Zakoduj przyszłość. o

44.4: https://woblink.com/ebook/boski-lekarz-sekrety-leczenia-chorob-przewleklych-i-niewyjasnionych-anthony-william-136171u

Cena:


1

Autor: Krzysztof Liedel

:

Cena:


Umrzeć. a potem wskoczyć na konia

Autor: David Bosc

Londyn. 3 września 1945. Młoda 23-letnia artystka malarka. Sonia Araquistáin. córka byłego ambasadora. popełnia samobójstwo. rzucając się nago z trzeciego piętra na bruk Queensway w Bayswater. Zgodnie z ówcześnie obowiązującym w Anglii prawem jej akt desperacji staje się przedmiotem dochodzenia i procesu sądowego. Dwa krótkie artykuły w prasie. zdjęcie. fragment zapisków z notatnika egipskiego surrealisty. Georgesa Heneina. posłużyły autorowi do zbudowania całkowicie fikcyjnego dziennika artystki. „O prawdziwej Sonii nie wiem naprawdę nic. zostały same okruchy”. wyznaje David Bosc. Swoją prozę poetycką wysnuwa z wyimaginowanych snów. marzeń. halucynacji i obsesji młodej kobiety. która kocha wolność do granic szaleństwa.

Tytuł powieści został zapożyczony z jednego z

:

Cena:


Substancja

Autor: Klaudia Kloc-Muniak

Julia Przybysz ma talent do nauki i… wpadania w tarapaty. Świetnie zapowiadająca się studentka biotechnologii dołącza do koła naukowego. którego odkrycie ma zrewolucjonizować świat medycyny i stać się innowacyjnym lekiem. Tymczasem życie sześciorga ambitnych studentów zostaje przewrócone do góry nogami… Kiedy pojawiają się pierwsze ofiary. Julia przestaje wierzyć w przypadek. Dziewczyna będzie musiała rozpocząć grę. w której stawką okaże się jej własne życie.

Klaudia Kloc-Muniak powraca w świetnym stylu. Jej druga powieść łączy trzymającą w napięciu fabułę i dopracowane portrety psychologiczne bohaterów z przerażającą wizją badań naukowych. które – gdy raz wymkną się spod kontroli – mogą stać się śmiertelną pułapką dla ich twórców.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9alice clayton nie dajesz mi spać pdf, skazani na sukces, michał ostrowicki, solaris stanisław lem, bitwa pod jeną i auerstadt, księgarnia ebook za darmo, 365dni pdf, jak zadbać o własne finanse, kieślowski biografia, brzydkie kaczątko hans christian andersen, siła przebaczenia, przysłowia angielskie pdf, prezentacja po angielsku, pamiętnik rutki laskier pdf, osiedle żniw, skrzynia władcy piorunów audiobook, kopciuszek morał bajki…