60 sekund dziennie. by zarządzać lepiej

Autor: Adam Dębowski

To nie książka. To 3 miesięczny projekt. który przyniesie wymierne zmiany. To esencja praktycznego zarządzania.

Lider. menadżer. przedsiębiorca chce zawsze dwóch rzeczy: większych efektów (pieniędzy. sprzedaży. osiągnięć) oraz świętego spokoju (aby mógł zająć się tym co lubi. a nie bzdetami i bezsensownymi sprawami).

Kluczową kompetencją jest podejmowanie decyzji. Im jesteś wyżej w strukturze firmy lub Twoja firma się bardziej rozwija. tym mniej zajmujesz się sprawami operacyjnymi. a coraz bardziej podejmowaniem decyzji. Najlepiej jeśli każda decyzja zajmowałaby 60 sekund: 30 sekund poznajesz sytuację. 29 sekund analizujesz. 1 sekunda podejmujesz decyzję. Aby to było możliwe wszystkie inne procesy. systemy. strategie muszą działać sprawnie. a ludzie muszą

:

Cena:


ISBN

9788380972629: Wydawnictwo

Format

20.9: https://woblink.com/ebook/florenckie-lato-judith-lennox-30758u

Cena:


Gra pozorów

Autor: Donna Leon

Pewnego popołudnia komisarz Guido Brunetti otrzymuje telefon od roztrzęsionej dyrektor prestiżowej weneckiej Biblioteki Merula – ktoś ukradł część stron z kilku bardzo rzadkich i cennych woluminów. Pierwsze przesłuchania wskazują. że sprawa jest banalnie prosta – sprawcą jest ostatnia osoba. która je wypożyczyła. amerykański profesor z Kansas University. Okazuje się jednak. że próby jego odnalezienia kończą się odkryciem. iż… nikt na Kansas University nie słyszał o istnieniu takiej osoby. W toku śledztwa grono podejrzanych lawinowo rośnie. a gdy brutalnie zamordowany zostaje pozornie nieszkodliwy teolog. od lat wytrwale studiujący w bibliotece dzieła Ojców Kościoła. Brunetti zaczyna kwestionować swoje przekonania. co do granicy pomiędzy winą i niewinnością.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka N

Cena: 27


Odkrywanie śladu

Autor: Arno Stern

Arno Stern uczy nas. jak patrzeć na rysunki dzieci – nie wystarczy się przy nich zatrzymać. trzeba też przyjrzeć się im w skupieniu. uwolnić się od utartych schematów i prób oceny oraz zastanowić się. w jaki sposób dzieci próbują przez rysowanie i malowanie wyrazić siebie oraz to. co je dotyka. Dopiero wtedy można zrozumieć. co wyrażają ich rysunki i co się za nimi kryje. Arno Stern nazywa to „śladem”.

W książce tej z ogromną starannością opisuje. jakie ścieżki zaprowadziły go do odkrycia „śladu” oraz w jaki sposób można samodzielnie dostrzec go w rysunkach i obrazach dzieci.

Prof. dr Gerald Hüther

 

 

Powszechnie przyjmuje się. że dziecko poprzez rysowanie chce nam coś przekazać. Takie podejście sprawia. że rysuje ono to. czego ocz

:

Cena:


Odpowiedzialność za naruszenie dyscypliny finansów publicznych w praktyce – część II

Autor: Izabela Motowilczuk

Odpowiedzialność za naruszenie dyscypliny finansów publicznych może dotyczyć szerokiego kręgu osób. Krąg ten obejmuje kierowników jednostek sektora finansów publicznych i ich pracowników. a także osoby działające w imieniu jednostek organizacyjnych niezaliczanych do sektora finansów publicznych. Celem dwuczęściowego cyklu jest przedstawienie praktycznego komentarza do każdego artykułu ustawy o dyscyplinie finansów publicznych (1–41). z przywołaniem aktualnego orzecznictwa GKO.

 

W części II komentarza są omówione przepisy od art. 17 do art. 41 ustawy o dyscyplinie finansów publicznych. a m.in.:

· znamiona czynów naruszających dyscyplinę finansów publicznych opisane w art. 17–18c tej usta

103.2: https://woblink.com/ebook/kpa-komentarz-do-zmian-maciej-j-nowak-30969u

Cena:


Bóg lubi tych. którzy walczą

Autor: Franciszek Kucharczak

Redaktor „Gościa Niedzielnego”. autor kultowych felietonów opowiada o swojej wierze. powołaniu oraz doświadczeniach Bożego prowadzenia i objawiania się Jego mocy w swoim życiu. Pokazuje. co w świetle wiary znaczy być mężczyzną i jaką rolę odgrywają w tym walka i modlitwa. Przekonuje. że oddanie swojego życia Jezusowi to najlepsza inwestycja. jaką może poczynić myślący rozsądnie człowiek.

W książce Bóg lubi tych. którzy walczą przeczytacie m.in.:

 • jak autor odkrył. że jest łajdakiem;
 • za co wyrzucono go z ministrantów;
 • jak w pewne niedzielne popołudnie spadła na niego radość;
 • jak Bóg go rozpieszcza;
 • jaką polisę ubezpieczeniową dała swoim dzieciom jego mama;
 • o oświadczynach w Kaplicy Miłosierdzia

  :

  Cena:


  Bulwary nad Sekwaną

  Autor: Sarah Morgan

  Mijają lata. a Paryż wciąż pozostaje mekką artystów. stolicą mody i miejscem romantycznych spotkań. Podobno tutaj łatwiej się zakochać i łatwiej odnaleźć utraconą miłość…

  Paryż dla zakochanych

  Gdy Damon Doukakis zostaje szefem agencji reklamowej. szybko orientuje się. że kryzys firmy wynika ze złego zarządzania. a mózgiem wszystkich sukcesów jest Polly. asystentka byłego prezesa. Damon zwalnia wszystkich członków zarządu. czyni Polly swoją prawą ręką i zabiera do Paryża na rozmowy o nowym kontrakcie.

  Zaręczyny w Paryżu

  Aleksa dostaje prestiżowe zlecenie: ma namalować portret Guya de Rochemont. milionera ze słynnej rodziny bankierów. Zna reputację tego playboya. dlatego próbuje trzymać się na dystans. Jednak urok Guya spr

  29.9: https://woblink.com/ebook/nie-zapomnij-mnie-anna-bellon-30928u

  Cena:  potęga irracjonalności pdf, monika bogucka, biologia egzamin gimnazjalny powtórka, mały konspirator, co to jest gospodarka rynkowa, medaliony interpretacja, biblioteka on line za darmo, homo creator, ilona copik, jak się pisze codziennie, grzecznosc, ortografia klasa 2, robiory polski, auschwitz krematorium, opowieść podręcznej margaret atwood pdf, hardware hacker, angielski ćwiczenia słownictwo pdf, gatunki prasowe, zamczysko darmowe, statystyka z, statystyczny drogowskaz tom 2 pdf chomikuj, cywilizacja dusz…