Ciemniejszy odcień szarości. Stwardnienie rozsiane widziane oczami chorego

Autor: Piotr Stanisław

„Ciemniejszy odcień szarości. Stwardnienie rozsiane widziane oczami chorego” Piotra Stanisława to książka autobiograficzna.

Choroba wśród milionów ludzi upatrzyła sobie Piotra Stanisława. Dlaczego? – o to na pewno pyta na początku niemal każdy człowiek dotknięty poważnym schorzeniem. Podobnie pewnie było w przypadku pana Piotra. który po długim okresie nieustannego rozmyślania podjął próbę napisania o sobie. więc powstał „Ciemniejszy odcień szarości. Stwardnienie rozsiane widziane oczami chorego”. Z czym musi się zmagać człowiek chory na stwardnienie rozsiane. jak sobie z tym radzi. jak zachowują się bliscy i co z tego wynika. o tym pisze autor. Mówi o rzeczach bardzo osobistych. niezwykle trudnych.

<

:

Cena:


Nad Morzem Egejskim

Autor: Kate Walker

Grecki milioner Nikos Konstantos miał powody. by zniszczyć rodzinę Carteretów. odebrać im firmę i dom. Choć zostali z niczym. jemu wciąż było mało. Uświadomił to sobie. gdy przyszła do niego po pomoc dawna ukochana Sadie Carteret. Nikos nie zapomniał. że porzuciła go w przeddzień ślubu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Wesołe kumoszki z Windsoru

Autor: William Shakespeare

„Wesołe kumoszki z Windsoru” to jedyne dzieło dramatyczne Szekspira osadzone we współczesności autora – w Anglii przełomu XVI i XVII wieku. stanowiące przy tym znakomity obraz obyczajowości epoki. Dwie zamężne mieszczki padają ofiarami zalotów pewnego szlachcica. Jako że szybko odkrywają jego niecne zamiary. postanawiają zabawić się jego kosztem i zrobić sobie z niego niewybredne żarty.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 3.66


ISBN

9788365781253: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nawet-zdziczale-psy-ian-rankin-andrzej-szulc-30998u

Cena:


Sebastian Bergman (Część 2). Uczeń

Autor: Hans Rosenfeldt

Uczeń to druga część cyklu kryminalnego z Sebastianem Bergmanem. psychologiem policyjnym i specjalistą od seryjnych zabójstw

W Sztokholmie dochodzi do serii brutalnych morderstw. których ofiarami są kobiety. Śledztwo prowadzone przez zespół pod wodzą Torkela Höglunda nie posuwa się naprzód.

Morderstwa w najdrobniejszych szczegółach przypominają zbrodnie popełnione przez Edwarda Hinde. seryjnego mordercę. którego Sebastian Bergman pomógł aresztować piętnaście lat temu. Hinde jednak nadal odsiaduje wyrok. Policja jest przekonana. że ma do czynienia z naśladowcą.

Sebastian Bergman postanawia uczestniczyć w śledztwie. Wkrótce odkrywa. że wszystkie te morderstwa skierowane są przeciwko niemu…

Michael Hjorth jest scenarzystą i jednym z założycieli firmy produkcyjnej Tre vänner. Był także producentem wielu filmów pełnometrażowych.

Hans Rosenfeldt zajmował się pisaniem scenariuszy. a także dziennikarstwem telewizyjnym i radiowym. W latach 2003–2005 był szefem działu rozrywki szwedzkiej telewizji SVT.

W 2010 roku zadebiutowali jako duet powieścią kryminalną Ciemne sekrety. która cieszyła się dużym powodzeniem u czytelników w Szwecji i Danii i została przetłumaczona na kilkanaście języków.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99gospodarka wodno elektrolitowa fizjologia, der name, kronika prokosza pdf, 365 dni ebook, ksiazka online, joanna stańczyk, słownik ortograficzny pdf, co może pójść nie tak, ryszard kluszczyński, tajemniczy nieznajomy, dzieci z dworca zoo pdf, stygmatyczka z syrii, seksbomby prl u, promocja zdrowia pdf, pan tadeusz wypracowania, instytucje bezpieczeństwa…