ISBN

9788379950904: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/wojny-przestrzeni-pawel-majka-pawel-dobkowski-michal-cetnarowski-marcin-dobkowski-28009u

Cena:


ISBN

9788301192020: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/wladimir-putin-wywiad-ktorego-nie-bylo-arleta-bojke-28187u

Cena:


Borderline: Autoterapia. czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii

Autor: Anka Mrówczyńska

„Borderline: Autoterapia. czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii” Anki Mrówczyńskiej to książka autobiograficzna.

Autorka zadebiutowała dziennikiem „Młody bóg z pętlą na szyi”. w którym zdaje relację z blisko sześciotygodniowego pobytu na oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego. Książka okazała się sukcesem polecanym przez czołowe portale i magazyny psychologiczne oraz psychiatryczne. Tym razem autorka pokazała. że potrafi nie tylko bardzo realistycznie opisać swoje życie wewnętrzne i ogrom cierpienia. jakiego doświadcza. Ma również ogromny dystans do siebie i swoich problemów. Cięty. autoironiczny język jednej z bohaterek – Autorki. konstruktywnie wyraża złość na samą sieb

26.99: https://woblink.com/ebook/zgubna-trucizna-katarzyna-kwiatkowska-28947u

Cena:


Antonina. or the Fall of Rome

Autor: Wilkie Collins

A romance of the fifth century. in which many of the scenes described in the ’Decline and Fall of the Roman Empire’ are reset to suit the purpose of the author. Only two historical personages are introduced into the story.– the Emperor Honorius. and Alaric the Goth; and these attain only a secondary importance. Among the historical incidents used are the arrival of the Goths at the gates of Rome. the Famine. the last efforts of the besieged. the Treaty of Peace. the introduction of the Dragon of Brass. and the collection of the ransom. Our heroine Antonina. a very young Roman maiden. flees her father and an amorous patrician neighbor. into the arms of a young. handsome. gentle. sympathetic Goth. This book does not show the intricacy of plot and clever construction of the author’s modern society stories; but it is full of action. vivid in color. and sufficiently close to history to convey a dramatic sense of the Rome of Honorius and the closing-in of the barbarians.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


1

:

:

Cena:


ISBN

9788301191238: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/projektowanie-elementow-maszyn-z-wykorzystaniem-programu-autodesk-inventor-pawel-pluciennik-28577u

Cena:dobrze po rosyjsku, nowe państwo w polsce, hanna kuczyńska, joseph conrad jądro ciemności, gta 5 traktaty epsilonu, współczesna wiedza o polimerach pdf, zacznij od nowa, kassala, graf_ika, tatarkiewicz historia filozofii pdf, ebokk, adobe digital editions pl, leif babin, sylwia koperska…