Miłość na Manhattanie

Autor: Jennifer Hayward

Włoski biznesmen Lorenzo Ricci dowiaduje się. że jego rozwód z Angeliną został dwa lata temu nieprawidłowo przeprowadzony. Lorenzo postanawia poinformować o tym żonę. która właśnie wydaje głośne na cały Manhattan przyjęcie zaręczynowe. Angelina żąda. by Lorenzo jak najszybciej naprawił błąd. bo za trzy tygodnie zamierza wyjść za mąż. jednak jemu przychodzi do głowy inna myśl. Może to nie przypadek. że się nie rozwiedli?

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788366071377: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/zgadnij-kto-chris-mcgeorge-133654u

Cena:


Miłość na Manhattanie

Autor: Jennifer Hayward

Włoski biznesmen Lorenzo Ricci dowiaduje się. że jego rozwód z Angeliną został dwa lata temu nieprawidłowo przeprowadzony. Lorenzo postanawia poinformować o tym żonę. która właśnie wydaje głośne na cały Manhattan przyjęcie zaręczynowe. Angelina żąda. by Lorenzo jak najszybciej naprawił błąd. bo za trzy tygodnie zamierza wyjść za mąż. jednak jemu przychodzi do głowy inna myśl. Może to nie przypadek. że się nie rozwiedli?

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788320056204: Wydawnictwo

Format

189: https://woblink.com/ebook/terapia-w-chorobach-reumatycznych-irena-zimmermann-gorska-133646u

Cena:


Wielkie nadzieje

Autor: Karol Dickens

Utwór przedstawia dojrzewanie głównego bohatera . obrazuje jego dorastanie i przemianę moralną.

Bohaterem powieści jest Pip. mały chłopiec wychowywany przez swoją siostrę i jej męża. kowala Joego. Pewnego dnia chłopczyk spotyka ukrywającego się przestępcę. który uciekł z więzienia. Pip zostaje poproszony przez niego o pomoc.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


ISBN

9788380888708: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/nauka-i-religia-thomas-dixon-grzegorz-zinkiewicz-133712u

Cena:kup kochance męża kwiaty pdf, z pdf do mobi, wojciech cesarz, automatyzacja nudnych zadań z pythonem chomikuj, piekny gracz pdf, jestem jaguarem wściekłym psem, lucyfer pdf, na jowisza uzupełniam jeżycjadę, casimir delavigne, technologia postaci leku, cesarz nihon-ja, artur cieślar, rok 1984 mobi, horror 201, co to jest riposta, schyłek średniowiecza, język angielski w podróży…