Ostatnia przygoda

Autor: Eugeniusz Dębski

Przygody detektywa przyszłości Owena Yeatesa to najdłuższy cykl powieściowy w polskiej literaturze science fiction; obecnie liczy dziewięć tomów. Pierwsza część cyklu ukazała się w roku 1989 pod tytułem „Podwójna śmierć”; wznawiana była jeszcze dwukrotnie. jako „Ludzie z tamtej strony świata” w roku 2000 (Wydawnictwo 3.49) i „Tamta strona świata” w roku 2008 (Fabryka słów).

Dziś z dumą i satysfakcją prezentujemy wersję elektroniczną najlepszej polskiej detektywistycznej powieści science fiction. wierząc głęboko. że znajdzie ona nowych czytelników. a ci starsi. którzy – tak jak ja – w świat Owena Yeatesa weszli ponad ćwierć wieku temu. także z przyjemnością powrócą do doskonałej prozy Eugeniusza Dębskiego. Polecam wszystkim bez względu na wiek i preferencje literacki

35: https://woblink.com/ebook/poziom-zero-justyna-czechowska-sara-mannheimer-31138u

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788380883994: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/pitawal-lodzki-kazimierz-badziak-justyna-badziak-31215u

Cena: Justyna Badziak


Śledzenie początku narodów słowiańskich

Autor: Wawrzyniec Sawicki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Niezwykle wartościowa książka. w której Wawrzyniec Surowiecki opisuje najdawniejsze dzieje narodów słowiańskich. z najbardziej zamierzchłych czasów. w tym i dzieje Polaków. Wawrzyniec Surowiecki. krypt.: W. S.. (ur. 4 sierpnia 1769 w Imielenku koło Gniezna. zm. 10 czerwca 1827 w Warszawie) – ekonomista. publicysta. pedagog. działacz oświatowy. historyk (slawista). geograf. antropolog. Pochodził ze średniozamożnej. wielkopolskiej rodziny drobnoszlacheckiej (ojciec Jan był wójtem rodzinnej miejscowości). Pierwsze nauki pobierał w szkołach Komisji Edukacji Narodowej (Kalisz. Poznań). Następnie. zamierzając wstąpić w szeregi stanu duchow

:

Cena:


ISBN

9788379503643: Wydawnictwo

Format

12.3: https://woblink.com/ebook/starozytna-polska-wojewodztwo-sandomierskie-michal-balinski-31613u

Cena:


ISBN

9788377738047: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/ciasta-i-desery-dla-diabetykow-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-anna-nieporecka-agata-lewandowska-31208u

Cena:sheridan le fanu, autor kamieni na szaniec, infp praca, żywienie w sporcie anita bean, homo deus mobi, katy evans potentat pdf, syzyfowe prace, michał kuziak, wanna z kolumnadą pdf, technika wykonywania ćwiczeń leczniczych pdf, sex love, energoelektronika pdf, wiek niewinności online, broń aborygena…