Tajemnice rodziny Wiscombe

Autor: Christine Merrill

Sir Gerald Wiscombe wraz z rodową posiadłością odziedziczył tylko długi. Jedynej szansy na ocalenie majątku upatruje w wyjeździe na wojnę. Godzi się więc na małżeństwo z Lillian North. za które ma otrzymać patent oficerski. Kiedy po siedmiu latach powraca do domu. z trudem rozpoznaje własną posiadłość. Okazuje się. że rodzina małżonki uczyniła z domostwa miejsce hazardu i zakrapianych alkoholem spotkań dla dżentelmenów z towarzystwa. Na domiar złego wkrótce wychodzi na jaw sekret jego żony…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


ISBN

9788380644038: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/zydzi-w-poezji-ludowej-i-historii-ruskiej-franciszek-rawita-gawronski-32263u

Cena:


Przerwane igrzyska

Autor: Gabriela Jatkowska

Kto był ojcem polskiego sportu?

Czy najpopularniejsza lekkoatletka II RP była mężczyzną?

Jak pływak został agentem?

Dlaczego wybitnego piłkarza skazano na zapomnienie?

Jak zdjęcie z Hitlerem ratowało życie?

Książka przedstawia sylwetki dziewięciu znanych polskich sportowców. których szczyt kariery przypadł na dwudziestolecie międzywojenne. a pasmo ich największych sukcesów gwałtownie przerwała II wojna światowa. Co ich łączy? Silne osobowości i fascynujące życiorysy: tajemnica. dramat. osobista tragedia. Niejednokrotnie życie prywatne tych bohaterów było ciekawsze od ich kariery sportowej albo chociaż równie ciekawe. Losy wielu z nich uwikłane są w wydarzenia wojenne:

29.99: https://woblink.com/ebook/aktorki-lukasz-maciejewski-32222u

Cena:


32807

29: https://woblink.com/ebook/tylko-jedno-klamstwo-kathryn-croft-32807u

1

:

Cena:atlas toksycznych facetow, słownictwo biznesowe angielski pdf, miłość zaczyna się od miłości, jak uwodzi drań chomikuj, szczęście na wyciągnięcie ręki, finanse międzynarodowe pdf, zespół metaboliczny pdf, wikingowie topory i sejmitary, stephen e ambrose, wyrwa chmielarz pdf, carlo emilio gadda, słownik literacki, wykop kryminalne, biografie książki, lato muminków pdf, jedyne lekarstwo skyrim, marcin marczewski, krótkie odpowiedzi na wielkie pytania chomikuj, ćpuny wojny…