ISBN

9788395277788: Wydawnictwo

Format

0: https://woblink.com/ebook/angielski-fiszki-na-telefon-i-tablet-katarzyna-fratczak-138997u

Cena:


ISBN

9788373779617: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/podrecznik-tarota-arkana-male-jak-wedrowiec-zostaje-mistrzem-kulesza-sylwia-139025u

Cena:


Angielski. Fiszki na telefon i tablet

Autor: Katarzyna Frątczak

E-fiszki przeznaczone są do wygodnego przeglądania na urządzeniach elektronicznych. Duża czcionka zapewnia wygodne użytkowanie i uczenie się nawet za pośrednictwem smartfona. By móc wygodnie uczyć się języka angielskiego niezależnie od miejsca. w którym się znajdujesz. pobierz e-fiszki poprzez telefon lub tablet i przeglądaj plik pdf wtedy. kiedy masz na to ochotę – jadąc autobusem. siedząc w poczekalni czy na dworcu. Dzięki temu czas. który w takich sytuacjach niezmiernie się dłuży. zostanie wykorzystany z pożytkiem.

 

E-fiszki zawierają karty z słówkami. frazami i zadaniami. Zbudowane są w podobny sposób – zawierają treść angielską. polską i obrazek. Słowa i zwroty w języku polskim znajdują się nad obrazkiem. w języku angielskim – pod ob

:

Cena:


ISBN

9788365648389: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-krotkoterminowe-decyzje-finansowe-aurelia-bielawska-magdal-brojakowska-trzaska-139523u

Cena: Magdal Brojakowska-Trząska


https://woblink.com/product-publication/download/139839/epub

1:

:

Cena:


Cuda. które zmieniły świat

Autor: Aleksandra Polewska

Proponujemy czytelnikom wyprawę przez historie i kontynenty w poszukiwaniu wydarzeń po ludzku nieprawdopodobnych. które jednak rzeczywiście miały miejsce i zostały potwierdzone. W wartkiej narracji i porywającym stylu odkryjemy między innymi: jak astronauci z komunistycznych państw spotkali w kosmosie Boga. jak w XVI stuleciu w niewyjaśniony sposób dokonała się samoistna reimplantacja części kończyny; jak w XX wieku dwukrotnie dokonał się cud rozmnożenia pokarmu. jak w czasie katastrofy spowodowanej tsunami w 2004 roku spełniła się starożytna przepowiednia św. Tomasza Apostoła. ratując życie rzeszy chrześcijan.Niektóre z tych cudów wpływały na losy grupy ludzi. inne na losy nawet państw. Wszystkie je łączy jedno: były wynikiem nadprzyrodzonej Bożej interwencji. Ale historie te mają ze sobą jes

29.2: https://woblink.com/ebook/dodatkowe-lata-latwe-cwiczenia-na-pelna-sprawnosc-ciala-i-umyslu-w-kazdym-wieku-f-schnack-g-elstner-140719u

Cena:


Syberyjskie orzeszki cedrowe. Cudowny lek z tajgi

Autor: Simonsohn Barbara

Antidotum na raka

Orzeszki cedrowe to źródło bardzo wartościowej energii. a do tego są bogate w białko oraz błonnik. Zawierają kwas elagowy. który eliminuje wolne rodniki. a tym samym zapobiega namnażaniu się substancji wywołujących raka. Działają także korzystnie na serce. gdyż przyczyniają się do udrożnienia żył i jednocześnie do lepszego przepływu krwi. Odpowiadają za to zawarte w nich kwasy tłuszczowe oraz aminokwas – arginina. który ma działanie poszerzające żyły oraz zapobiegające sklejaniu się płytek krwi.

 Źródło witamin i minerałów

Do tego zawarta jest w nich duża ilość naturalnej witaminy E. która uniemożliwia oksydację tak zwanego złego cholesterolu LDL. Warto również podkreślić. że w takich produktach jak sybe

39.3: https://woblink.com/ebook/uzdrowienie-po-udarze-cofanie-skutkow-i-zapobieganie-kolejnym-udarom-dow-mike-david-dow-139028u

Cena: David Dowłapy precz od żartów, tanie ebooki do pobrania, saga o ludziach lodu ebook, ile żyje się z chorobą parkinsona, mateusz warchał, wypieki dla cukrzyków, metro 2034 pdf, alkoholik instrukcja obsługi pdf, borges fikcje, córka zegarmistrza kate morton, bernadetta fuchs, stary człowiek i morze książka pdf, skóra azjatycka pielęgnacja po polsku pdf, roman szewczyk, ibuk uek, mit o prometeuszu audiobook, chemia piękna pdf, emi i tajny klub superdziewczyn audiobook, biologia komórki pdf, liczby p adyczne, misia bela, piotr c brud, najlepsi pisarze kryminałów, centralny wydział śledczy, słownik etymologiczny, standardy w pielęgniarstwie…