ISBN

9788378592464: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/kronika-aniolow-piotr-semla-8574u

Cena:


Samo Sedno – Rodzicielstwo bliskości. Jak zbudować więź z dzieckiem

Autor: Natalia Minge

Nurt rodzicielstwa bliskości to coraz popularniejszy w Polsce. nowatorski styl wychowania. który pozwala stworzyć trwałą więź pomiędzy dzieckiem a rodzicem. Opiera się na wzajemnym szacunku. zrozumieniu i respektowaniu potrzeb każdej ze stron. Poradnik pokazuje m.in.. w jaki sposób wspierać intelektualny. emocjonalny i społeczny rozwój malucha w pierwszym roku jego życia. Jest nieocenioną pomocą dla wszystkich świadomych rodziców. którym zależy na wychowaniu mądrego i szczęśliwego człowieka.
Wydawnictwo: Edgard

Cena: 26.99


Zasługa dla Polski. Pułkownik Ryszard Kukliński opowiada swoją historię

Autor: Andrzej Krajewski

Film „Jack Strong” Władysława Pasikowskiego. którego premiera odbędzie się 7 lutego 2014 r. znów rozpali historyczne spory do dzieło pułkownika Ryszarda Kuklińskiego. dlatego przypominam jego historię. tę którą sam mi powiadał. jak i starań o anulowanie jego wyroku. Wydanie książki w formie e-booka umożliwia także posłuchanie głosu pułkownika Kuklińskiego. który mówi o swojej sytuacji prawnej w 1992-93 roku oraz wspomina dziewięć lat walki. jaka prowadził przeciwko sowieckim planom unicestwienia Polski w przyszłej wojnie z państwami NATO. Z pułkownikiem Kuklińskim spędziłem kilkadziesiąt godzin na „rozmowach o rozmowie”. którą chcieliśmy nagrać dla Telewizji Polskiej. gdy byłem jej korespondentem w Waszyngtonie na początku lat 90. Na

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Monique Stalens et son Théâtre. Witkiewicz. Gombrowicz. Schulz…

Autor: Paweł Zapendowski

ebook w języku francuskim i polskimJest to pierwsza obszerna publikacja. jaka ukazuje się w języku francuskim i polskim o teatrze Monique Stalens. reżyserki teatralnej i aktorki polsko-francuskiego pochodzenia. Kilka rozmów. jakie Paweł Zapendowski z nią przeprowadził. zawiera opis i refleksję dotyczącą głównie paru ostatnich lat z twórczości reżyserki i działalności jej Atelier-Théâtre. Spośród autorów sztuk jej ponad stu inscenizacji we Francji i w Polsce w centrum zainteresowania znalazło się trzech Polaków: Stanisław I. Witkiewicz. Witold Gombrowicz i Bruno Schulz oraz Rosjanin żydowskiego pochodzenia Ilja Erenburg. Monique Stalens w fascynującej opowieści o teatrze nawiązuje do osobistości. jakie wywarły największy na nią wpływ: Jeana Vilara

12: https://woblink.com/ebook/ciag-dalszy-pyszkowski-wojciech-t–10272u

Cena:sprawdziany klasa 4 matematyka, mezczyzna ktory pomylil zone z kapeluszem pdf, 41 nadziei, stanislaw kot, diagnoza emisja, historia anglii pdf, wacław potocki transakcja wojny chocimskiej, lektura felix net i nika pdf, piotr juszkiewicz, psychologia zdrowia heszen pdf, traktaty norymberskie, radzenie sobie ze stresem pdf, przypadek czy przeznaczenie, tara pammi, świdryga i midryga, hegel filozofia, gry komunikacyjne…