Orlica

Autor: Ferdynand Antoni Ossendowski

Wydaję obszerny opis swej ostatniej podróży po Afryce Północnej. Ująłem ją w dwóch tomach. gdzie opowiadam o swych obserwacjach. badaniach i studiach. przytaczam mało znane w Europie fakty z historii tej części czarnego kontynentu. w celach poznania miejscowego folkloru przytaczam szereg legend. opisów z dziedziny przesądów. kultów magicznych i pogańskich. pozostałych po Fenicjanach. Kartagińczykach. Grekach. Rzymianach i pierwszych Arabach. przybywających tu z Azji. ukazując na zakończenie duszę muzułmanina północno-afrykańskiego i ideologię Islamu.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Tchnienie Kaim

Autor: Michał Kuszewski

Z posiadłości najbogatszego kupca w Zakkanie ginie niezwykle cenny przedmiot. Młoda złodziejka. która dokonuje kradzieży. zupełnie nie zdaje sobie sprawy. że ten czyn odmieni już na zawsze jej życie. Kiedy wyrusza w długą drogę. żeby odnaleźć zaginionego brata. nie wie. że ucieczka przed gwardią i dotychczasowe. pełne niebezpieczeństw życie w szabrowniczym fachu to dopiero przedsmak przygód. które czekają na nią na tajemniczej wyspie. do której prowadzi ją przeznaczenie. Na to. co tam zobaczy. na to. co tam przeżyje. nie przygotował jej nikt…

Na statku roiło się od marynarzy i robotników portowych. ale nie wyglądało na to. by ktoś zwrócił jakąś szczególną uwagę na nagłe pojawienie się rudej okularnicy. Dziewczyna uchyliła się przed skrzynią z warzywami. któr

:

Cena:


Medycyna czakralna. Techniki samoleczenia duszy i ciała

Autor: Alcantara Margarita

Skorzystaj z wiedzy doświadczonej terapeutki

 Autorka zajmuje się najczęstszymi dolegliwościami. jakich doświadczają dziś ludzie. Z powodzeniem nauczyła swoich klientów wielu różnych technik uzdrawiania w celu usuwania blokad energetycznych i równoważenia ich czakr. Teraz dzieli się zdobytym doświadczeniem w swojej bestsellerowej książce.

 

Sprawdź. jak może pomóc Ci:

 Trzyczęściowy program uzdrawiania czakr pozwalający zidentyfikować dolegliwości. odkryć dotyczące ich czakry i wybrać najskuteczniejsze techniki uzdrawiania centrów energetycznych.

 • Szeroki wybór metod terapeutycznych. w tym medytacje i wizualizacje. olejki eteryczne. joga. kryształy. pożywienie i dieta. zmiany behawioralne i wiele innych.
 • Ilustracje

  27.99: https://woblink.com/ebook/ty-i-ja-dwa-rozne-swiaty-tom-2-i-3-elzbieta-kosobucka-140727u

  Cena:


  Sensacyjne zaręczyny

  Autor: Dani Collins

  Aby odciągnąć uwagę mediów od swojej siostry. słynny kierowca rajdowy Ramon Sauveterre ogłasza sensacyjną wiadomość: kończy karierę i zamierza się ożenić. Przedstawia światu swoją narzeczoną – Isidorę. Isidora pracuje w rodzinnej firmie Sauveterre’ów. Ramon nie wie. że od lat jest w nim zakochana. Udawanie jego narzeczonej okaże się dla niej trudnym wyzwaniem…

   

  Trzecia część miniserii.

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99  biologiczne mechanizmy zachowania się ludzi i zwierząt, poradnik fortnite, jak zmienilam zycie w rok, angielski matura rozszerzona gramatyka ćwiczenia pdf, mutyzm wybiórczy pdf, wiedźmin. kompendium o świecie gier, robert byron, broń w wojsku polskim, jerzy gierek, robert czulda, damy i huzary fredro, zbigniew cwiakalski, atlas owadów pdf, uspiony, tadeusz kufel, katarzyna ziemnicka, socjologia edukacji meighan pdf, dietoterapia włodarek pdf, tajniki paznokci pdf, hymn o perle, naucz, stulecie winnych książka tom 3, melancholia kępiński, rośliny w kosmetyce…