Uciekająca guwernantka

Autor: Liz Tyner

Isabel Morton od zawsze marzyła o karierze scenicznej i występach w słynnym teatrze przy Drury Lane. Choć odebrała staranne wykształcenie w elitarnej szkole dla guwernantek i wkrótce miała objąć posadę. potajemnie udała się do Londynu na przesłuchanie. Na miejscu okazuje się. że mężczyzna. z którym miała się spotkać. jest właścicielem domu publicznego. Isabel zostaje uwięziona. Z pomocą przychodzi jej sir William Balfour. który odwiedził przybytek w poszukiwaniu kuzyna utracjusza. Wkrótce okazuje się. że to dopiero początek ich kłopotów…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


ISBN

9788381470513: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/bialy-wrobel-gabriela-kusz-133792u

Cena:


1

:

:

Cena:


Mutation. or evolution

Autor: Jack Burlay

Has anyone wondered how our world would look if the animals were intelligent. and what more could they say? Is what we do with our environment as a human. is correct? The collection of short stories contained in the book is not a response to these questions. I just wanted to signal to the readers that we are responsible for our world and other creatures. For my own needs. I defined these stories as a trend of ecological fantasy. A bit for a joke with a little contrariness. I have presented several versions of my SF world. the world of intelligent animals.

But what will happened. if you had to communicate with them …

Wydawnictwo: rozpisani.pl

Cena: 17


ISBN

9788301200718: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/pkb-diane-coyle-133360u

Cena:


Wsparcie nowych inwestycji

Autor: Tomasz Krywan

30 czerwca 2018 r. wprowadzono nowy mechanizm udzielania przedsiębiorcom wsparcia w podejmowaniu nowych inwestycji na terytorium Polski. Nowe zasady wprowadziła ustawa z 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji (Dz. U. z 2018 r. poz. 1162). Co ważne. nowe regulacje niejako uzupełniły przepisy dotyczące specjalnych stref ekonomicznych. W publikacji przedstawiono jak skorzystać z nowych form pomocy publicznej i jak nowe regulacje wpłyną na prawa i obowiązki działających w specjalnych strefach ekonomicznych.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9biblioterapia pdf, akuszer, pułapki myślenia pdf, zachłanny mózg, habsburgów, phrasal verbs ćwiczenia pdf, darmowe ebooki, wojna światów 2018, nora roberts w poszukiwaniu prawdy, cypherpunk, siedem lat w tybecie książka, anatomia człowieka książka pdf, zymonik, osiem masażystek chomikuj, reklama społeczna definicja, mikroekonometria, momro, dominika oramus, milton friedman książki, david clowes, cyberświat, o śmierci bez przesady interpretacja, andrzej kalinin, ferdydurke pdf…