ISBN

9788380170698: Wydawnictwo

Format

34.65: https://woblink.com/ebook/zamowienia-publiczne-jako-srodek-budowania-panstwa-w-sytuacjach-pokonfliktowych-na-przykladzie-afgan-ewa-suwara-128054u

Cena:


Rozmowy z drzewami

Autor: Dąbrowska Weronika

‚Rozmowy z Drzewami’ to przewodnik napisany na podstawie warsztatów. polegających na empirycznym doświadczalnym rozmawianiu z przedstawicielami różnych gatunków Drzew. Uznaliśmy Drzewa za równoległą do ludzkiej duchową cywilizację ziemską i praktykujemy na warsztatach kontakt z jej przedstawicielami. Okazuje się. że fakt uznania jej za nieświadomą był błędem ludzkości. Kontakt taki. wymaga uruchomienia w człowieku jego naturalnych umiejętności jasnowidzenia. jasnowiedzenia. jasnoczucia. Zwiększa się spektrum odczuwania uczuć i emocji na wyższych poziomach percepcji. Otwierają się nowe możliwości percepcji. Wiedza drzew jest pradawna. jako że to cywilizacja nieludzka. obserwująca ludzką od wielu wieków. połączona z nią w systemie symbiotycznego oddechu. Dzięki Drzewom. człowiek może pon

28.99: https://woblink.com/ebook/francuskie-lato-isaac-catherine-128163u

Cena:


Dzieła wszystkie. tom 3

Autor: Mistrz Eckhart

Trzeci tom kazań jednego z największych i najbardziej kontrowersyjnych mistyków średniowiecza.

‚Nigdy Bogu nie dziękuję za to. że mnie kocha. bo choćby nawet chciał. nie mógłby przestać mnie kochać; do kochania przymusza Go sama Jego natura. Dziękuję Mu natomiast za to. że w swej dobroci nie może się powstrzymać od tego kochania’.

‚Człowiek. który się ukrywa. gdy zakaszle. zdradza tym samym swą kryjówkę. Podobnie postąpił Bóg. Nikt nie mógłby Go znaleźć. gdyby On sam się nie odsłonił’.

‚Trzeba się poddawać pierwszemu natchnieniu i iść naprzód – a wówczas dochodzi się. gdzie należy. Oto najwłaściwsza postawa’.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99


ISBN

9788393702626: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/odkryj-swoj-zywiol-ken-robinson-31048u

Cena:


Mechanik. Kulisy padoku F1 i tajemnice rywalizacji

Autor: Priestley Marc

Świat Formuły 1. jakiego jeszcze nie znałeś!

Ukryty stetoskop przykładany do maszyny tankującej. wojskowe systemy szyfrowania wprowadzone w obawie przed szpiegami czy kombinezony przygotowane przez Europejską Agencję Kosmiczną… Tam. gdzie o wyniku decydują ułamki sekund. każda nowinka może być na wagę złota.

Marc „Elvis” Priestley przez blisko dekadę pracował jako mechanik McLarena i był częścią wielkiego świata Formuły 1. Imprezował z Schumacherem. Räikkönenem i innymi kierowcami. Był naocznym świadkiem wojny między Hamiltonem i Alonso. Za swe wybryki kilka razy o mało nie wyleciał z pracy.

W wysokooktanowej atmosferze pasów startowych Formuły 1 reflektory najczęściej skierowane są na wielkie gwiazdy. A jednak. bez wiedzy technicznej. determinacji i obsesji w

:

Cena:prawo dyplomatyczne i konsularne sutor pdf, makroekonomia krugman, piotr mamet, romuald dębski udar, elementy logiki i teorii mnogości, psalmy biblijne, artur tomanek, filip ilkowski, bhp w transporcie, ludzie dobrej woli, księżniczka elena, poradnik world of zombie, test gimnazjalny matematyka online, neverwinter nights hordes of the underdark solucja, zarobek pasywny, lektura czarna owieczka pdf, infj opis, nie poprawne, das schloss, wałkowanie ameryki pdf, aciman andre, playboy za sterami pdf…