ISBN

9788381190534: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/jak-dbac-o-swoje-zdrowie-henryk-sniezek-31788u

Cena:


Tajemniczy świat genomu ludzkiego

Autor: Frank Ryan

Jak stosunkowo prosty chemiczny kod mógł dać początek złożoności człowieka? W jaki sposób wyewoluował genom ludzki? Jak naprawdę działa? Po zadaniu tych pytań natychmiast stajemy w obliczu tajemnic. Żeby na nie odpowiedzieć. musimy zgłębić podstawową strukturę genomu. jego systemy operacyjne oraz mechanizmy działania. Czy taki temat książki nie zapowiada wyprawy w świat niezwykłej złożoności. zbyt skomplikowanej jak na możliwości niebędącego naukowcem czytelnika? Książka ‚Tajemniczy świat genomu ludzkiego’ jest przeznaczona dla takich właśnie czytelników. Nie ma w niej naukowego żargonu. próżno w niej również szukać wzorów matematycznych czy chemicznych. Przybliża nas ona do zrozumienia. w jaki sposób geny dają początek temu. co każdy z nas z natury uważa za swoją jaźń. a co z kolei umożliwiło narodziny geniuszu Mozarta czy Newtona. Nic dziwnego. że spoglądamy na tę skarbnicę potencjału z respektem i wciąż próbujemy zgłębić tajemnicę. która stanowi podstawę naszego istnienia.

Frank Ryan jest lekarzem. absolwentem University of Sheffield. Brał udział w badaniach nad chorobami zakaźnymi i autoimmunologicznymi. jednak w kręgu jego zainteresowań znajduje się przede wszystkim biologia ewolucyjna. m.in. interakcje między genomami wirusów i ich żywicieli. w tym ludzi. Autor książek popularnonaukowych. honorowy Senior Lecturer in the Academic Unit of Medical Education na University of Sheffield. członek Royal College of Physicians. Royal Society of Medicine i Linnean Society of London.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36


ISBN

9788381320009: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/dieta-szczescia-tom-kerridge-32003u

Cena:


ISBN

9788380643543: Wydawnictwo

Format

12.5: https://woblink.com/ebook/kozaczyzna-ukrainna-w-rzeczpospolitej-polskiej-do-konca-xviii-wieku-zarys-polityczno-historyczny-franciszek-rawita-gawronski-32132u

Cena:


Cykl krzyżacki (#4). Złowieszczy szept wiatru

Autor: Dariusz Domagalski

Czwarty tom cyklu krzyżackiego.

‚WOJNA POLSKO-KRZYŻACKA I MISTYCZNA KABAŁA – POLSKA FANTASTYKA HISTORYCZNA. JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO!!!’ Robert J. Szmidt.

Rok 1414. Minęły cztery lata od pogromu zakonu krzyżackiego na polach Grunwaldu. Pokój między mocarstwami nie trwa jednak wiecznie. Szykuje się nowa wojna. Król polski Władysław Jagiełło zbiera wielką armię i najeżdża ziemie panów pruskich. Ale Krzyżacy nie podejmują walki. nie stają na otwartym polu. tylko bronią się w zamkach i twierdzach. Nadszedł czas wojny i głodu. Śmierci i zarazy. Okrucieństwa i zdrady.

Burgundzki rycerz Dagobert z Saint-Amand powraca. by ponownie zmierzyć się z własnym przeznaczeniem. Mistyczna siła próbuje zachwiać fundamentami świata i wprowadzić nowy porządek. Równowaga na Drzewie Życia znów jest zagrożona i zaczyna się bój o trwałość wszechświata… 

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


ISBN

9788381191326: Wydawnictwo

Format

10.9: https://woblink.com/ebook/akt-oskarzenia–31931u

Cena:opowiadanie erotyczne mp3, katarzyna kopczewska, mitologia grecka jan parandowski pdf, szept serca, rodzina borgiów puzo, coz tam panie w polityce, jan śpiewak jan leon, nicholas sparks pdf, antologia polskiego reportażu xx wieku, karol bunsch ojciec i syn pdf, medycyna sądowa pdf, wacław król mój spitfire, mroczna wieża vii: mroczna wieża, książki religijne pdf, george gordon byron książki, od pierwszego wejrzenia sparks, lektura karolcia, cherezińska wojenna korona, już nie będę taki szybki, nieruchomość po angielsku, człowiek wśród ludzi. zarys psychologii społecznej, wolność i spluwa, sirtfood pdf…