ISBN

978-83-7835-690-5: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/zjezona-kapczynska-anna-128187u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128398/epub

1:

:

Cena:


Ty. Twoje dziecko i szkoła

Autor: Ken Robinson

W książce Ty. Twoje dziecko i szkoła Ken Robinson:

– wyjaśnia. na czym polega dobra edukacja- podpowiada. co możemy zrobić jako rodzice. aby zapewnić naszym dzieciom odpowiednią edukację

– pokazuje. jak wspierać dzieci w systemie szkolnictwa albo poza nim. jeśli taką decyzję podejmiemy.

 Ty. Twoje dziecko i szkoła to książka dla rodziców. którzy chcą towarzyszyć dzieciom w ich edukacji. a dzięki temu zapewnić im szczęśliwe życie. wolne od presji i stresu. To praktyczny przewodnik. dzięki któremu rodzice będą mogli aktywnie uczestniczyć w edukacji dzieci i pomagać im w odkrywaniu wrodzonych talentów. 

Autor opiera nie tylko na doświadczeniu zawodowym. ale także prywatnym. Na ponad 300 stronach najnowszej książki udziela głosu z

:

Cena:


Dziewczyna z Wenecji

Autor: Martin Cruz Smith

Cenzo to prosty rybak usiłujący przeczekać na uboczu do końca wojny. Stara się nie rzucać w oczy. łowiąc ryby w lagunach u północnych wybrzeży Włoch. Pewnego wieczoru w jego sieci zaplątuje się młoda kobieta.

Giulia jest włoską Żydówką. której udało się uniknąć schwytania przez nazistów. zdeterminowaną. by odnaleźć swoją rodzinę. Nieoczekiwane spotkanie tych dwojga sprawi. że Cenzo zmuszony będzie wyruszyć w podróż i chcąc nie chcąc. trafi w sam środek międzynarodowej polityki wojennej…

 

 

Niesamowicie sugestywna opowieść… Smith. niczym wytrawny magik. wyczarowuje Wenecję sprzed lat.

Nie wahajcie się. by poświęcić tej książce swój wolny czas.

Dennis Drabelle. „The Washington Post”

Wydawnict: https://woblink.com/ebook/ostatnia-wyrocznia-james-rollins-boguslaw-stawski-128511u

Cena:


Ta druga ja

Autor: Maha Gargash

Madżid. głowa rodziny Nasimich. z dumą zalicza się do najbogatszych biznesme-nów w Dubaju. Nękają go jednak koszmary o martwym bracie. któremu ukradł firmę. oraz nieposłuszeństwo córki i bratanicy. Czuje. że traci nad nimi kontrolę. próbuje więc sterować życiem Dalal i Mariam. co doprowadza do wybuchowych konsekwencji.

Buntownicza Dalal. córka z drugiego. sekretnego małżeństwa. wbrew zakazowi ojca zostaje piosenkarką. Kariera. pogardzana w społeczeństwach Zatoki. upokarza Madżida. z czego Dalal doskonale zdaje sobie sprawę.

Mariam. córka jego brata. koncentruje się na nauce w college’u w Kairze i wybiera drogę. która zaprowadzi ją jak najdalej od twardej ręki stryja. ale miłość do zuchwałego kolegi ze studiów prowadzi ją na manowce…

Rozgrywająca się na tle lśniącego świata arabskiego show-biznesu ‚Ta druga ja’ zgłębia kwestię więzów i zależności. jakie łączą skłóconą rodzinę.

Maha Gargash studiowała Waszyngtonie na kierunku radiowo-telewizyjnym oraz w Goldsmiths w Londynie. W 1985 roku podjęła współpracę z dubajską telewizją. Reżyserowała programy telewizyjne. dotyczące tradycyjnych społeczeństw arabskich. zajmowała się badaniami i scenopisarstwem. Zadebiutowała w 1999 roku powieścią ‚The Sand Fish: A Novel from Dubai’. W Polsce w 2010 roku ukazała się jej ‚Arabska perła’. Mieszka w Dubaju.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Królowa cukru

Autor: Natalie Baszile

Namaszczona przez Oprah Winfrey nowa gwiazda amerykańskiej literatury

Epicka i poruszająca opowieść o współczesnych Stanach Zjednoczonych – wielkich marzeniach. poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi i wciąż aktualnych problemach nietolerancji oraz wykluczenia.

Lektura obowiązkowa dla czytelników Sekretnego życia pszczół. Czarnych skrzydeł. Kolei podziemnej i Drogi do domu.

Przyzwyczajona do blichtru Los Angeles czarnoskóra Charley Bordelon otrzymuje niecodzienny spadek – plantację trzciny cukrowej. Nie może jej odstąpić ani sprzedać. co jasno zostało sprecyzowane w testamencie zmarłego ojca. Stawia więc wszystko na jedną kartę i przeprowadza się z 11-letnią córką na Południe. do dawnego domu swojej babci Miss Honey.

Czy dziewczyna z wielkiego miasta zdoła poprowadzić z sukcesem wielkie gospodarstwo? Czy w zaściankowej społeczności Luizjany Charley znajdzie sojuszników i przyjaciół?

Niezwykły talent literacki debiutantki Natalie Baszille. wyraziste i silne postaci kobiece. sugestywnie ukazane relacje i konflikty rodzinne oraz uprzedzenia i podziały rasowe. których Południe nie wyzbyło się do dzisiaj. sprawiły. że Królowa cukru podbiła serce głównej orędowniczki równouprawnienia. Oprah Winfrey. Amerykańska gwiazda ujrzała w powieści Baszile doskonały materiał na film i w ciągu niespełna dwóch lat od premiery książki wyprodukowała cieszący się w Stanach niesłabnącą popularnością serial pod tym samym tytułem.

Królowa cukru jest doświadczeniem zmysłowym. żywym obrazem. który Baszile odmalowuje z niezwykłą umiejętnością. subtelnie i odważnie zarazem. To jasne i zachęcające przypomnienie. że czasami możesz wrócić do domu.

Oprah Winfrey. „O. The Oprah Magazine”

Królowa cukru to imponujący debiut utalentowanej pisarki i fascynujące spojrzenie na współczesne Południe.

„Washington Independent Review of Books”

Natalie Baszile – absolwentka filologii angielskiej i Afro-American Studies na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. a także Warren Wilson College MFA Program for Writers. Należy do stowarzyszenia pisarzy San Francisco Writers’ Grotto. Mieszka z rodziną w San Francisco. Królowa cukru jest jej debiutem literackim.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9rafał kłoczko, globalne ochłodzenie, achaja tom 2 audiobook, kamila padlewska, rodzaje przedsiębiorstw, upadek cywilizacji, czlowiek honoru, kroatystyka, przedmiot badań przykłady, matura rozszerzona angielski poziom, profilaktyka zdrowotna pdf, johann friedrich herbart, wprowadzenie do rachunkowości ewa śnieżek pdf, sztuka zwycięstwa pdf, łukasz strzępek, kot czarownicy…