ISBN

9788365157959: Wydawnictwo

Format

25.01: https://woblink.com/ebook/witraz-agnieszka-korzeniewska-31476u

Cena:


Szkockie wesele

Autor: Cathy Williams

Lizzy Sharp zawsze była wolnym duchem i zachowywała się inaczej niż inne dziewczyny. Pewnego dnia w jej rodzinnych stronach pojawia się biznesmen Louis Jumeau. Ma nadzorować prace przy remoncie swej posiadłości. Ma także zapobiec związkowi przyjaciela z siostrą Lizzy. ponieważ uważa. że siostry Sharp polują na bogatych mężów. Sam jednak wpada w sidła intrygującej i pięknej Lizzy…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Lekkomyślna obietnica

Autor: Kasey Michaels

Darby Travers. wicehrabia Nailbourne. obiecuje wojskowemu chirurgowi Hamiltonowi. że w razie najgorszego zaopiekuje się jego kilkuletnią córką. Kiedy więc po dwóch latach zjawia się u niego dziewczynka o imieniu Marley Hamilton. Darby bez wahania dotrzymuje danego słowa.Nie wie jednak. jak postąpić z ciotką dziewczynki. panią Sadie Boxer. Ze względu na zasady przyzwoitości młoda i piękna wdowa nie może bowiem przebywać w domu rozchwytywanego w Londynie kawalera. Na tym jednak nie koniec jego kłopotów…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Autobiografia milionera

Autor: Sharon Kendrick

Ashley rozpaczliwie potrzebuje pracy i mieszkania. Posada asystentki znanego pisarza jest dla niej wybawieniem. Jedzie do odludnego Blackwood Manor na północy Anglii. Pierwszy kontakt z nowym szefem to katastrofa. a potem z każdym dniem jest tylko gorzej… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Format: EPUB.MOBI

89

1: Autor

Cena:koty psoty, inna miłość szejka pdf, biblioteka ebooków, podręcznik wojownika światła pdf, kamica żółciowa dieta pdf, zmory zegadłowicz, uniwersytet medyczny karola marcinkowskiego, biologia w pigułce gimnazjum pdf, historia współczesnej psychologii schultz pdf, struktury organizacji, krąg japoński, księżniczka lodu, rozdzielnik tekstu, misja greyhound, agnieszka rostkowska, piotr zychowicz skazy na pancerzach, mowa zależna a niezależna, wielka magia elizabeth gilbert…