Kwanty dla każdego

Autor: Art Hobson

Sądzisz. że Wszechświat jest zbudowany z cząstek – bardzo małych okruszków materii. takich jak neutron. proton. czy elektron? Wierzysz. że kot Schrödingera – bohater słynnego eksperymentu myślowego genialnego. austriackiego fizyka – jest żywy i martwy jednocześnie. dopóki ktoś nie zajrzy do pudła. w którym go zamknięto wraz z trucizną? Jesteś przekonany. że – tak jak uczono cię w szkole – foton jest zarazem cząstką i falą?
Jeśli tak. ‚Kwanty dla każdego’ zmienią twoje życie. pokazując. że wszystko to nie jest do końca prawdą. Teoria kwantowa może wydawać się dziwna. ale nie jest wcale zagadkowa i można o niej opowiedzieć zrozumiałym językiem. a także w prosty sposób wyjaśnić wszystkie paradoksy. Poza tym jest po prostu piękna. Książka Arta Hobsona pozwoli ci zachwycić się Wszechświatem takim. jakim go opisuje teoria kwantów; takim. jakim jest on naprawdę.

Art Hobson jest emerytowanym profesorem fizyki. Prowadzi badania na University of Arkansas w Fayetteville. Zanim zaczął studiować fizykę na University of Arkansas. był zawodowym muzykiem.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 39.9


ISBN

9788373779624: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/lekko-latwo-i-przyjemnie-przewodnik-bosko-zainspirowanego-zycia-northrup-christiane-140734u

Cena:


Format

PDF: 140711

https://woblink.com/ebook/neurogeneza-regeneracja-mozgu-cortright-brandt-140711u

:

Cena:


Kwanty dla każdego

Autor: Art Hobson

Sądzisz. że Wszechświat jest zbudowany z cząstek – bardzo małych okruszków materii. takich jak neutron. proton. czy elektron? Wierzysz. że kot Schrödingera – bohater słynnego eksperymentu myślowego genialnego. austriackiego fizyka – jest żywy i martwy jednocześnie. dopóki ktoś nie zajrzy do pudła. w którym go zamknięto wraz z trucizną? Jesteś przekonany. że – tak jak uczono cię w szkole – foton jest zarazem cząstką i falą?
Jeśli tak. ‚Kwanty dla każdego’ zmienią twoje życie. pokazując. że wszystko to nie jest do końca prawdą. Teoria kwantowa może wydawać się dziwna. ale nie jest wcale zagadkowa i można o niej opowiedzieć zrozumiałym językiem. a także w prosty sposób wyjaśnić wszystkie paradoksy. Poza tym jest po prostu piękna. Książka Arta Hobsona pozwoli ci zachwycić się Wszechświatem takim. jakim go opisuje teoria kwantów; takim. jakim jest on naprawdę.

Art Hobson jest emerytowanym profesorem fizyki. Prowadzi badania na University of Arkansas w Fayetteville. Zanim zaczął studiować fizykę na University of Arkansas. był zawodowym muzykiem.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 39.9


ISBN

9788395303043: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/niemiecki-z-dziadkiem-do-orzechow-wydanie-dwujezyczne-ilustrowane-e-t-a-hoffmann-h-hoffmann-139909u

Cena: H. Hoffmannpokoj motyli, sea of thieves poradnik, czarci pomiot, państwa byłego zsrr, sławni odkrywcy, cejrowski audiobook, minecraft cube, lato muminków pdf, lidia winniczuk, biblioteka położnej, kaletnictwo książka, osiedle marzeń chmielarz, melissa darwood gordian pdf, tygodnik po, jadwiga staniszkis młoda, historia architektury pdf, karta badania mowy, kryminalne historie, przyjaźń definicja psychologia, kapuściński non-fiction, pamiętnik czarnego noska pdf, testy z matematyki klasa 3 do druku, davidicke pl, dziecko z niepełnosprawnością ruchową, fortnite battle royale gry online…