Skiba. Ciągle na wolności

Autor: Jakub Jabłonka

Autobiografia łobuza

Krzysztof Skiba w swojej autobiografii rozśmiesza. edukuje i puszcza oko do czytelnika. a przede wszystkim zabiera nas w niezwykłą podróż na backstage swojego życia. Opowiada o udanym dzieciństwie. działalności konspiracyjnej. więzieniu. do którego trafił w latach 80.. kulisach działalności Big Cyca i polskiego show-biznesu czy powstawaniu legendarnego Lalamido.

Jest rozrywkowo i politycznie. Latają kamienie i ulotki. Unosi się gaz nad niespokojnymi ulicami i na scenie podczas koncertu. Tysiące ludzi skanduje hasła na demonstracji przeciwko władzy. ale też świetnie bawią się. śpiewając przeboje Big Cyca

Autobiografię łobuza czytajcie. jak chcecie. od początku. od środka lub wspak. bo kolejne rozdziały są jak puzzle. które ktoś porozrzucał n

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.9


Świerszcz za kominem. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

W czasach Charlesa Dickensa. gdy zimą gromadzono się całymi rodzinami w ciepłych domach. centralnym pomieszczeniem była kuchnia. Za kominem cykał chroniący się przed zimą świerszcz. podszeptywał czasem swoje dobre rady. Pomógł i tym razem. Mimo upływu dziesiątek lat „Świerszcz za kominem” nadal jest uniwersalną opowieścią o miłości. która nigdy nie gaśnie i nigdy nie jest nieprawdziwa.

Wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie at

:

Cena:


Cuda. które zmieniły świat

Autor: Aleksandra Polewska

Proponujemy czytelnikom wyprawę przez historie i kontynenty w poszukiwaniu wydarzeń po ludzku nieprawdopodobnych. które jednak rzeczywiście miały miejsce i zostały potwierdzone. W wartkiej narracji i porywającym stylu odkryjemy między innymi: jak astronauci z komunistycznych państw spotkali w kosmosie Boga. jak w XVI stuleciu w niewyjaśniony sposób dokonała się samoistna reimplantacja części kończyny; jak w XX wieku dwukrotnie dokonał się cud rozmnożenia pokarmu. jak w czasie katastrofy spowodowanej tsunami w 2004 roku spełniła się starożytna przepowiednia św. Tomasza Apostoła. ratując życie rzeszy chrześcijan.Niektóre z tych cudów wpływały na losy grupy ludzi. inne na losy nawet państw. Wszystkie je łączy jedno: były wynikiem nadprzyrodzonej Bożej interwencji. Ale historie te mają ze sobą jes

29.2: https://woblink.com/ebook/dodatkowe-lata-latwe-cwiczenia-na-pelna-sprawnosc-ciala-i-umyslu-w-kazdym-wieku-f-schnack-g-elstner-140719u

Cena:


ISBN

9788381374262: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/zarzad-sukcesyjny-po-smierci-przedsiebiorcy-nowe-rozwiazania-prawne-aneta-szwech-141154u

Cena:


ISBN

9788381194952: Wydawnictwo

Format

4.9: https://woblink.com/ebook/proba-syntezy-powstania-wielkopolskiego-1918-19-tadeusz-wiktor-fenrych-140943u

Cena:


ISBN

9788373779761: Wydawnictwo

Format

27.2: https://woblink.com/ebook/mesko-zenska-harmonia-energetyczna-onifade-hanna-139898u

Cena:stany nagłe 3, synonim pochodzenie, śledztwo od kuchni, simon oraz inni pdf, małgorzata strzałkowska wiersze, dynastie w polsce, rozbiórki budynków, łacinnicy, historia testy gimnazjalne, luca vitiello pdf, kristi gold, jak pokonac strach, jego krwawe zamiary, lektura doktor dolittle, ryszard cichocki, agnieszka trzebska, jan parandowski przygody odyseusza…