ISBN

9788301202231: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/roboty-budowlane-andrzej-wieckowski-139416u

Cena:


Guerra. Wysłannicy. Tom 2

Autor: Melissa Darwood

Drugi tom serii Wysłannicy

Zuza czuje się bardzo osamotniona od kiedy jej najlepsza przyjaciółka została Guardianką. a chłopak się od niej oddalił. Z dawnego życia została jej tylko muzyka. dzięki której może być sobą.

Podczas jednego z koncertów ktoś strzela do Zuzy. Patryk w ostatniej chwili zasłania dziewczynę swoim ciałem. ratując jej życie. Łamie w ten sposób jedno z najważniejszych praw Guardianów i zostaje zesłany do Tentatoskich obozów pracy. które znajdują się w sercu tajemniczej Guerry.

Zuza podejmuje ryzykowną decyzję i przedostaje się do niebezpiecznej krainy. aby odzyskać ukochanego. Jednak wraz z nią pojawił się tam ktoś inny. Ktoś. kto bardzo namiesza w życiu dziewczyny.

Czy Zuzie się uda uratować Patryka? Czy jest gotowa zaryzykować swo

29: https://woblink.com/ebook/wolf-magda-mila-139023u

Cena:


Świerszcz za kominem. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

W czasach Charlesa Dickensa. gdy zimą gromadzono się całymi rodzinami w ciepłych domach. centralnym pomieszczeniem była kuchnia. Za kominem cykał chroniący się przed zimą świerszcz. podszeptywał czasem swoje dobre rady. Pomógł i tym razem. Mimo upływu dziesiątek lat „Świerszcz za kominem” nadal jest uniwersalną opowieścią o miłości. która nigdy nie gaśnie i nigdy nie jest nieprawdziwa.

Wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie at

:

Cena:


ISBN

9788373779907: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/detoks-umyslu-jak-przebaczyc-sobie-i-innym-pozbyc-sie-negatywnych-emocji-i-zyc-pelnia-zycia-jewsiejewa-tatiana-139905u

Cena:assassin’s creed origins dzieci ulicy, sławek wernikowski, obliczanie dawek leków w pompie, natalia bloch, rowerem po europie, kuby wojewódzkiego, ziemia jałowa pdf, samouczek j niemieckiego, pola roxa osaczona pdf, michael hjorth, fizjoterapia w ortopedii, medycyna rodzinna latkowski, zwierz piotr kościelny, podstawy biochemii, fermenty, godziny po niemiecku ćwiczenia pdf, zona szejka, narkotyki niemyte dusze pdf…