ISBN

9788324055272: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/widzi-mi-sie-zadie-smith-137858u

Cena:


Od niechcenia

Autor: Leszek Mierzejewski

Esencja książki toczy się wokół Andrzeja. wiejskiego chłopaka. który po maturze wyjeżdża do stolicy. Po zdaniu egzaminów na Politechnikę Warszawską i zamieszkaniu w akademiku – rozpoczyna burzliwe życie studenta. sportowca AZS i bramkarza w jednej z wielu warszawskich nocnych restauracji.

Są to burzliwe lata 60.. czasy wielu paradoksów w naszym kraju. Bohater. będąc młodym człowiekiem. zarabia grube pieniądze. ale nic nie może za nie kupić. W sklepach brakowało dosłownie wszystkiego! Ustawiały się długie kolejki. Bohater stał się mistrzem w kombinowaniu. Raz był na wozie. a raz pod wozem. ale zawsze spadał na dwie. zdrowe nogi. Z biednego. wiejskiego chłopaka – wyszedł na bogatego biznesmena. jednak życie też go nie rozpieszczało.

19.9: https://woblink.com/ebook/strefy-cyberwojny-agata-kazmierska-wojciech-brzezinski-138917u

Cena: Wojciech Brzezińskiremigiusz mróz frost, spirit animals upadek bestii tom 4, współczesna polska, psychologia kluczowe koncepcje tom 2 pdf, artur patka, być parą i nie zwariować, czasopisma prl, duchowa misja polski, powtórka po angielsku, scenariusz przedstawienia profilaktycznego dla szkoły podstawowej, praca jako wartość, partnerstwo bliskosci, oligofazja, tajemnicza postać, ebook genetycy pdf, efekt lucyfera zimbardo, niebo ze stali. opowieści z meekhańskiego pogranicza…