Klatka

Autor: Marzena Orczyk-Wiczkowska

Klatka” jest zbiorem opowiadań. z których każde funkcjonuje jako osobna historia. jednak można ją czytać jak jedną opowieść. spojoną nie linearną fabułą. a przenikaniem się miejsc. postaci i czasów.

 

Bohaterami „Klatki” są ludzie. w których życiu pojawia się zmiana. Pozornie od siebie odizolowani. tak naprawdę stykają się. a raczej zderzają ze sobą w nieustającym pędzie życia.

 

W historiach tych pojawia się korowód różnych postaci – od młodych i starych. po bogatych i biednych. na początku drogi oraz na jej końcu: dzielnicowy. który zjawia się w nowym miejscu pracy i powoli zaczyna przekraczać granice wykonywanego zawodu. przechodząc „na ciemną stronę mocy”’. pracownik korporacji. którego strach przed utratą pracy. rozczarowanie. a także przeko

:

Cena:


Przerwane igrzyska

Autor: Gabriela Jatkowska

Kto był ojcem polskiego sportu?

Czy najpopularniejsza lekkoatletka II RP była mężczyzną?

Jak pływak został agentem?

Dlaczego wybitnego piłkarza skazano na zapomnienie?

Jak zdjęcie z Hitlerem ratowało życie?

Książka przedstawia sylwetki dziewięciu znanych polskich sportowców. których szczyt kariery przypadł na dwudziestolecie międzywojenne. a pasmo ich największych sukcesów gwałtownie przerwała II wojna światowa. Co ich łączy? Silne osobowości i fascynujące życiorysy: tajemnica. dramat. osobista tragedia. Niejednokrotnie życie prywatne tych bohaterów było ciekawsze od ich kariery sportowej albo chociaż równie ciekawe. Losy wielu z nich uwikłane są w wydarzenia wojenne:

29.99: https://woblink.com/ebook/aktorki-lukasz-maciejewski-32222u

Cena:


Przerwane igrzyska

Autor: Gabriela Jatkowska

Kto był ojcem polskiego sportu?

Czy najpopularniejsza lekkoatletka II RP była mężczyzną?

Jak pływak został agentem?

Dlaczego wybitnego piłkarza skazano na zapomnienie?

Jak zdjęcie z Hitlerem ratowało życie?

Książka przedstawia sylwetki dziewięciu znanych polskich sportowców. których szczyt kariery przypadł na dwudziestolecie międzywojenne. a pasmo ich największych sukcesów gwałtownie przerwała II wojna światowa. Co ich łączy? Silne osobowości i fascynujące życiorysy: tajemnica. dramat. osobista tragedia. Niejednokrotnie życie prywatne tych bohaterów było ciekawsze od ich kariery sportowej albo chociaż równie ciekawe. Losy wielu z nich uwikłane są w wydarzenia wojenne:

29.99: https://woblink.com/ebook/aktorki-lukasz-maciejewski-32222u

Cena:awaria małżeńska pdf, język dwulatka pdf, autyzm książki, szarańska, utopia literatura, meghan march niepokorna królowa pdf, anatemy, teorie socjologiczne, ostatnich gryzą psy, john krakauer, marcin wójcik celibat, nie odpuszczę, logika dla prawników pdf, polityka na wesoło, praesens historicum, krystyna kłosińska, piękna i młoda, kodeks spółek handlowych komentarz pdf, spisek przeciwko ameryce, guz w śródpiersiu, marynina, wojna bogów, słowiańscy królowie lechii pdf, piotr smoczyński…