Nauka kochania siebie. Od wybaczenia do pełnej samoakceptacji

Autor: David R. Hamilton

Wielu z nas ma problemy z okazywaniem dobroci sobie. a jej brak jest często powodem problemów zdrowotnych i emocjonalnych. Czas z tym skończyć. Autor studiował najnowsze badania z zakresu chemii mózgu i poznawał techniki psychoterapeutyczne oraz narzędzia do rozwoju osobistego. Dowiódł. że miłość do siebie mamy w genach. ale tracimy ją w wieku sześciu lat pod wpływem otoczenia. Dr Hamilton udowadnia. że mózg można przeprogramować i podaje proste techniki. jak to zrobić. Proponuje praktyki. dzięki którym nauczysz się zmieniać i tworzyć pozytywne nawyki myślowe. Poznasz 27 ćwiczeń. które pomogą Ci odkryć swoje prawdziwe „ja” i poprawić samoocenę. Szybko zmienisz nastawienie do siebie i wybaczysz wszelkie niepowodzenia. Odkryj i pokochaj siebie bezwarunkowo! 35.3: https://woblink.com/ebook/cztery-filary-zaufania-jak-uwierzyc-w-siebie-ludzi-boga-i-zycie-vanzant-iyanla-136176u

Cena:


1

Autor: Krzysztof Liedel

:

Cena:


ISBN

9788373777019: Wydawnictwo

Format

19.1: https://woblink.com/ebook/choroba-pierwszym-krokiem-do-pelni-zdrowia-godlewska-monika-136254u

Cena:


ISBN

9788373778030: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/kwantowy-kod-uzdrawiania-prosta-technika-zmiany-swiadomosci-sandra-anne-taylor-136186u

Cena:


Sztuka uwodzenia

Autor: Tara Pammi

Hiszpański biznesmen Gabriel Marquez nieoczekiwanie dowiaduje się. że ma dwunastoletnią córkę. którą musi się zaopiekować. Niestety. zupełnie nie potrafi nawiązać z nią kontaktu. Jest zły. że córka zaprzyjaźniła się z księżniczką Eleni Drakos. z którą on jest skłócony. W tej sytuacji jednak nie ma wyboru – prosi. by Eleni mu pomogła. Ona zgadza się. lecz stawia trudny warunek…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788365846419: Wydawnictwo

Format

44.4: https://woblink.com/ebook/odzywianie-mitochondrialne-jak-powstrzymac-wolne-rodniki-choroby-cywilizacyjne-i-starzenie-sie-bodo-kuklinski-ina-von-lunteren-136716u

Cena: Ina Von Lunterenbohaterowie ten obcy, fantastyczne zwierzęta zbrodnia grindelwalda, ziemia obiecana powieść, assassin’s creed black flag skarby, the sweetest oblivion, kariera nikodema dyzmy książka, rozmówki polsko rosyjskie pdf, wedrujaca ziemia, kasdepke mity, ilona topa, droga krzyżowa mp3, doktor dolittle i jego zwierzęta pdf, oblana kwasem, oczami jezusa pdf, chaos on deponia osiągnięcia, kroniki jakuba wędrowycza, matura ustna polski edulandia, słownik medyczny łacina, bożygniew, spalony andrzej iwan, seweryn cichoń…