ISBN

9788377737965: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/rotmistrz-witold-pilecki-malgorzata-strekowska-zaremba-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-kasia-kolodziej-artur-gotard-tomasz-laz-30312u

Cena:


1

:

:

Cena:


Hejterstwo. Nowa praktyka kulturowa?

Autor: Julia Dynkowska

Zjawisko hejtu zbadali badacze wielu specjalności: kulturoznawcy. literaturoznawcy. medioznawcy. socjologowie. psychologowie. filozofowie. politolodzy oraz badacze prawa. Dzięki multidyscyplinarnej perspektywie czytelnik może się dowiedzieć o hejcie rzeczy. o których nie miał pojęcia. choć wydawałoby się. że jest to zjawisko każdemu dobrze znane. proste i nie wymagające głębokich analiz. A jednak ta książka pokazuje. że jest inaczej. Pokazuje. jak mało możemy wiedzieć o zjawisku. które dobrze znamy. I jak dużo musimy się jeszcze nauczyć.

Prof. dr hab. Paweł Łuków

kierownik Zakładu Etyki UW. redaktor naczelny czasopisma „Etyka”

 

Wiele dotychczas napisano o sztuce miłości. niewiele natomiast o sztuce nienawiści. Oczywiście zawsze można zadać pyta

:

Cena:


Księga luster

Autor: Adam Faber

Kate Hallender jest typową nastolatką. mieszka u swojej ciotki w Londynie​ i wiedzie spokojne życie. jednak pewnego dnia trafia do tajemniczego sklepu pełnego czarodziejskich przedmiotów. od właścicielki którego otrzymuje Księgę Luster. Nastolatka rzuca miłosny urok na przystojnego Jonathana. jednak czar skutkuje zupełnie inaczej. niż by tego oczekiwała. Dziewczyna trafia do Jaaru. krainy zamieszkanej przez magiczne stworzenia. Fion jest ferem. baśniową istotą. a jego stosunki z ojcem nie są za dobre. więc w akcie buntu opuszcza dom. by odnaleźć czarownicę. z którą się połączy. Trafia w ręce nikczemnej nimfy Errato​ i przez swoją naiwność wprowadza do świata magii wielki zamęt. 

 

Tymczasem w Londynie ciotka dowiaduje się. że ze sklepu pani Selene zniknął magiczny kamień o potężnej mocy

31.9: https://woblink.com/ebook/milczenie-jest-srebrem-ryszard-cwirlej-30453u

Cena:battlefield 4 ukryte bronie, samotnica, lwie serce online, oświecenie utwory, kamizelka lektura pdf, charlie i fabryka czekolady książka pdf, melissa ashley, kolejne 365 dni audiobook, śmierć cheerleaderki, vba excel kurs pdf, afryka kazika pdf za darmo, kancelaria grisham, administracja zespolona a niezespolona, aleksander fredro rodzeństwo, stary człowiek i morze test pdf, ostatnia arystokratka pdf, kuracja życia pdf…