Rusztowania robocze i ochronne

Autor: Piotr Kmiecik

„Rusztowania robocze i ochronne” to publikacja opracowana przez specjalistów zrzeszonych w Polskiej Izbie Gospodarczej Rusztowań. Autorzy w zwarty i przystępny sposób prezentują w niej zasady montażu. odbioru. nadzoru i użytkowania. współczesnych rusztowań roboczych i ochronnych. Analizują wpływ poszczególnych komponentów rusztowania na stabilność konstrukcji i jej bezpieczny montaż oraz eksploatację.

Pozycja ta powinna zainteresować nie tylko projektantów. monterów. osoby nadzorujące montaż oraz przekazujące rusztowanie do eksploatacji. ale również użytkowników rusztowań. Jak pokazują statystyki. do wielu nieprawidłowych zachowań dochodzi właśnie na etapie eksploatacji. Dlatego każda osoba pracująca na rusztowaniu. a w szczególności n

29.6: https://woblink.com/ebook/sekretnik-wspolczesnej-czarownicy-keylah-missen-stanislaw-bonczyk-137468u

Cena:


ISBN

9788395277702: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/maly-lord-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-frances-hodgson-burnett-138106u

Cena:wojciech cybulski, biala noc, resortowe dzieci książka, z miłości? to współczuję. opowieści z omanu, piecdziesiat twarzy graya pdf, winston graham przybysz z morza, męskie sprawy książka, kolejne 365 dni pdf chomikuj, ideologie polityczne, dzieje grzechu pdf, za niebieskimi drzwiami audiobook, charakterystyka bohaterów ten obcy, program zmiany sposobu życia pdf, 12 prac herkulesa agata christie test, maciej matasek, streszczenie tango, sprawdzian biologia genetyka 1 liceum, prawo własności intelektualnej pdf…