ISBN

9788365648396: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-krotkoterminowe-decyzje-finansowe-aurelia-bielawska-magdalena-brojakowska-trzaska-139524u

Cena: Magdalena Brojakowska-Trząska


Wielka księga koszykówki

Autor: Bill Simmons

Kiedy szalenie uparty i niezwykle zabawny. uzależniony od koszykówki dziennikarz bierze się za opisanie historii NBA. można oczekiwać absolutnie fantastycznej lektury. Billa Simmonsa znają miliony fanów w USA. Jego książka stała się biblią dla każdego. kto kocha basket.

Od odwiecznego pytania o to. kto był górą w rywalizacji Billa Russella i Wilta Chamberlaina. przez rozważania na temat najlepszego zespołu w historii. po ranking 96 największych graczy w dziejach NBA i odkrycie „sekretu koszykówki”.

Simmons otwiera – a potem zamyka raz na zawsze – każdą koszykarską debatę. Jego opinie są autorytarne. bywają kontrowersyjne. ale jednocześnie sprawiają. że każda strona Wielkiej księgi koszykówki dostarcza znakomitej rozrywki. Zupełnie tak. jakby Michael Jordan wrócił na parkiet w najlepsz

34.8: https://woblink.com/ebook/lamacz-dusz-sebastian-fitzek-tomasz-berezinski-139834u

Cena:


Opowieść o rzeczce Rwącej Pachnącej i dolince szczęściem płynącej

Autor: Joanna Kopplinger

Zabawna i pełna przygód historia o tym. że chroniąc przyrodę. chronimy siebie

W słonecznej. zielonej dolinie dni płyną spokojnie i szczęśliwie. Jej mieszkańcy wiodą życie pełne zadowolenia i codziennych przyjemności. których dostarcza im cudnej urody rzeczka zwana Rwącą Pachnącą. Do czasu. kiedy zamiast czystej wody pojawia się dziwna. czarna maź. a lęgnące się w niej złowrogie stwory zaczynają siać postrach i zniszczenie… Co tu robić? Jak znaleźć sposób. by dolina znów była wolna od niebezpiecznych szkodników?

Dowiecie się tego. śledząc przygody grupy śmiałków. którzy postanowili wyruszyć w podróż do źródeł i „odczarować” zatrutą wodę. Czy poradzą sobie z tak trudną misją? W tej pouczającej. a j

28: https://woblink.com/ebook/pomsta-opowiesc-z-dziejow-miasta-tarnowa-krystian-janik-140288u

Cena:


ISBN

9788374829168: Wydawnictwo

Format

27.2: https://woblink.com/ebook/niemozliwe-smith-joyce-140577u

Cena:


Cztery obsesje wyjątkowego szefa

Autor: Patrick Lencioni

Patrick Lencioni przedstawia jeszcze jedną opowieść o przywództwie. której każdy element jest równie porywający i pouczający. jak wszystkie poprzednie.

Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji – często pomijanym. a niezwykle istotnym elemencie życia biznesowego. będącym podstawą trwałego sukcesu.

Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej. w której Rich O’Connor. fikcyjny dyrektor naczelny firmy konsultingowej z branży technologicznej. Telegraph Partners. napotyka wyzwanie tak wielkie. że może ono zachwiać jego firmą. karierą i wszystkim. co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.

Wszystko. co robił Rich O’Connor. wiązało się w jakiś sposób przynajmniej z jedną z dyscy

34.9: https://woblink.com/ebook/zajadanie-emocji-maggan-hagglund-139439u

Cena:


ISBN

9788324169221: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/zabojcze-maszyny-okl-filmowa-jan-hensel-reeve-philip-139846u

Cena:audiobooki bajki za darmo do pobrania, auschwitz medycyna iii rzeszy i jej ofiary, pielęgniarstwo anestezjologiczne pdf, gieysztor mitologia słowian, strategie podatkowe, resocjalizacja książki, meller gruzja, prywatne sledztwo, mafia 2.0, gry o 2 wojnie światowej do pobrania za darmo, tadeusz kufel, kodeks drogowy pdf download, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi pdf wolne lektury, kobieta ciało, specnaz uzbrojenie, tygodnik nie pdf, mariusz niemycki…