ISBN

9788365843883: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/dom-na-farmie-ruth-logan-herne-138610u

Cena:


1

:

:

Cena:


Detoks umysłu. Jak przebaczyć sobie i innym. pozbyć się negatywnych emocji i żyć pełnią życia

Autor: Jewsiejewa Tatiana

Nie umiesz poradzić sobie z negatywnymi emocjami i dawnymi lękami?

 Wielu z nas ma ten problem. co prowadzi do ciągłej frustracji. niezadowolenia i kumulacji złych emocji. Wszystkiemu winne jest zbyt szybkie tempo życia. duża ilość stresu i brak czasu dla siebie. Każdy człowiek potrzebuje chwili wytchnienia i spojrzenia w głąb siebie. by odzyskać swoją wewnętrzną równowagę. Wystarczy. że skorzystasz z rad Autorki.

 Satysfakcja na wyciągnięcie ręki!

Dzięki tej książce poznasz sprawdzone sposoby radzenia sobie z negatywnymi emocjami. Nauczysz się myśleć pozytywnie w każdej sytuacji i dostrzeżesz. jakie zmiany to za sobą niesie. Obudzisz w sobie „wewnętrzne dziecko”. będziesz czerpać wię

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 50zbiór zadań fizyka gimnazjum pdf, starożytny egipt książki, czarnoskrzydły, okularnik bonda pdf, sprawdzian z genetyki gimnazjum, bogusław nierenberg, niełatwo razem czy osobno, gramatyka niemiecka z ćwiczeniami dla początkujących pdf, środki masowego komunikowania, lipiński eryk, anna barczak, pod mocnym aniołem online za darmo, audiobook kłamczucha małgorzata musierowicz, audiobooki dla dorosłych za darmo, libraibuk…