Controlling finansowy w przedsiębiorstwie

Autor: Maria Sierpińska

Wiedza związana z controllingiem finansowym jest rozproszona. Niezbędne do jej opanowania elementy znajdują się w podręcznikach i książkach dotyczących: controllingu. finansów przedsiębiorstw. planowania finansowego. rachunkowości zarządczej. co utrudnia studentom naukę. „Controlling finansowy w przedsiębiorstwie” jest pierwszym na rynku podręcznikiem. kompleksowo omawiającym tę tematykę.

W książce czytelnicy znajdą odpowiedzi na pytania takie jak: jakie są rodzaje controllingu finansowego. jaki jest zakres oraz cele jego zastosowania. jakie narzędzia można wyróżnić w ramach controllingu finansowego. na czym polega analiza odchyleń w systemie controllingu. Omówione są w nim zagadnienia związane z przepływami kapitałowymi. p

24.2: https://woblink.com/ebook/matcha-cudowna-herbata-snyder-mariza-lauren-clum-139409u

Cena: Lauren Clum


Tchnienie Kaim

Autor: Michał Kuszewski

Z posiadłości najbogatszego kupca w Zakkanie ginie niezwykle cenny przedmiot. Młoda złodziejka. która dokonuje kradzieży. zupełnie nie zdaje sobie sprawy. że ten czyn odmieni już na zawsze jej życie. Kiedy wyrusza w długą drogę. żeby odnaleźć zaginionego brata. nie wie. że ucieczka przed gwardią i dotychczasowe. pełne niebezpieczeństw życie w szabrowniczym fachu to dopiero przedsmak przygód. które czekają na nią na tajemniczej wyspie. do której prowadzi ją przeznaczenie. Na to. co tam zobaczy. na to. co tam przeżyje. nie przygotował jej nikt…

Na statku roiło się od marynarzy i robotników portowych. ale nie wyglądało na to. by ktoś zwrócił jakąś szczególną uwagę na nagłe pojawienie się rudej okularnicy. Dziewczyna uchyliła się przed skrzynią z warzywami. któr

:

Cena:


Nowoczesny Budda

Autor: Dawid Piątkowski

Przebudź się i połącz swą indywidualność z charakterem olimpijczyków. kreatywnością legendarnych twórców. wiedzą osiągania sukcesu najbogatszych oraz bezwarunkowym szczęściem mistrzów duchowych. Kiedyś niewyobrażalne było latanie. a wznieśliśmy się w powietrze. W przyszłości nirwana i przebudzenie staną się powszechne.

 

Stań się nowoczesnym Buddą

 

Pierwszy raz w historii ludzkości mamy możliwość czerpać wiedzę od najwybitniejszych postaci tego świata. Synergia nauk duchowych. sportu. biznesu. sztuki i nauki mają moc. by niewyobrażalnie zmienić życie. Aby to osiągnąć. musisz zrozumieć. że wszystko ma początek w umyśle. Zadając właściwe pytania i wytrwale poszukując odpowiedzi.

dasz sobie szansę. by zmienić się na zawsze.

 

Jesteś gotów

29.9: https://woblink.com/ebook/sztuka-tworzenia-rzeczywistosci-dawid-piatkowski-141205u

Cena:roman milewski, bóg nigdy nie mruga pdf, gonitwa chmur, piński jan, mclean jay, kobiecość to syf i kropka, otchłań brett, zwycięstwo albo śmierć, zostać legendą online, grobowiec złocisty, anatomia i fizjologia człowieka pdf, katarzyna korzeniewska, daniken książki, pieniądz bankowy, zarządzanie międzynarodowe, rodzinna matematyka, wszystko zależy od przyimka pdf, hellinger bert, pomnik cesarzowej achai, scenariusze bajek, słówka charakterystyczne dla present simple, sprawdzian dla klasy 2…