Kipps

Autor: Herbert George Wells

Arthur Kipps. an orphaned draper’s assistant of humble means. unexpectedly inherits a large sum of money and that is when all his troubles begin. After being left a fortune by a rich uncle. Kipps finds himself in a position to marry Helen Walshingham. His main problem is that he is uneducated. knowing next to nothing of the world of books or the manners of the society he aspires to join. Helen. together with Kipps’s mentor Chester Coote. set about the task of making him a gentleman: correcting his grammar. seeing him appropriately dressed and supervising his reading matter… But then he later realizes that it is best to be yourself. This is a story of wealth. manners. society. etiquette. class and social mobility. money. inequality and aspiration…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.


PIT-8C kiedy go wypełnić

Autor: Katarzyna Wojciechowska

Informacje PIT-8C mają obowiązek sporządzić podmioty. które wypłacały w danym roku podatkowym przychody. od których nie miały obowiązku pobrania zaliczki na podatek. Podatnicy mają wątpliwości czy w konkretnych stanach faktycznych muszą wystawić PIT-8C. czy nie. Publikacja zawiera tabelaryczny przegląd świadczeń ze wskazaniem. czy stanowią one przychód. który należy wykazać w informacji PIT-8C. czy też nie. Każdy przypadek został wzbogacony interpretacją organu podatkowego potwierdzającą przedstawioną kwalifikację tych świadczeń. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Życie zaczyna się w piątek

Autor: Ioana Pârvulescu

Rok 1897. Na polach pod Bukaresztem znaleziony zostaje nieprzytomny mężczyzna. Nie wiadomo kim jest. ani skąd pochodzi. Może to oszust albo przestępca uciekający przed pościgiem? A może pacjent szpitala psychiatrycznego? Z czasem nieznajomy gromadzi wokół siebie całkiem sporą grupę ludzi. wśród których jest znany lekarz i jego córka. policjant. 8-letni goniec przemierzający stolicę z paczkami i listami oraz dziennikarze.

Akcja tej na poły kryminalnej powieści rozgrywa się w ciągu zaledwie 13 dni: od piątku 19 grudnia do końca 1897 roku. Dzięki niezwykle żywo odmalowanym obrazom atmosfera Bukaresztu końca XIX wieku odtworzona jest niczym w filmie. Czytelnik może ją poczuć razem z bohaterem. który przeniósł się w czasie z XXI wieku.

A może to wszystko tylko mi

47: https://woblink.com/ebook/zabytkowa-architektura-gdanska-w-latach-1945-1951-marcin-gawlicki-31121u

Cena:


ISBN

9788320053760: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/medyczne-skutki-terroryzmu-przemyslaw-gula-30346u

Cena:


1

:

:

Cena:śmierć iwana iljicza streszczenie, mma fighter walka pdf, szczegółowe streszczenie szatan z 7 klasy, diagnostyka obrazowa pdf, bożena aksamit wiek, akademia pana kleksa download, motyw młodości, psychologia sprzedaży nieruchomości, szklany tron 4 pdf, polska piosenka, ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, język angielski dla początkujących ćwiczenia, nowa heloiza pdf, hard truck 18 wheels of steel, jezyk niemiecki mp3, robinson crusoe pdf, sprawa colliniego, zdążyć przed panem bogiem autor, problemy ludzkości, wszystkie czasy angielski pdf…