Mój ojciec Pablo Escobar

Autor: Juan Pablo Escobar

Aż do teraz sądziliśmy. że na temat Pablo Escobara. narkotykowego króla wszech czasów. powiedziano już wszystko. Jednak dotychczas wszelkie opowieści pochodziły z zewnątrz. nigdy z prywatnej przestrzeni jego domu.

Ponad dwadzieścia lat po zakończeniu polowania na króla kokainy Juan Pablo Escobar przenosi się w przeszłość. by ukazać pełny portret swojego ojca – człowieka zdolnego do niewyobrażalnego okrucieństwa. ale i do nieskończonej miłości względem swoich bliskich.

Nie jest to opowieść o dziecku chcącym odkupić grzechy ojca. lecz szokujące spojrzenie na konsekwencje przemocy i ogromną potrzebę pokoju i przebaczenia.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 36


:

:

Cena:melosik zbyszko, baranczak wiersze, erwin thoma książka, cialdini perswazja, jodzio, legenda o wieżach kościoła mariackiego, czasy w języku angielskim pdf, prawo handlowe w pigułce pdf, artur tomanek, kroniki gwiezdnej klingi tom 2, bartosz liżewski, encyklika leona xiii, stulecie winnych tom 3 streszczenie, atlas owadów pdf, jan burzyński…